Dokupienie pilota YarisII 2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Żeby nie zaśmiecać chciałem dorobić do Yarisa II drugiego pilota, posiadam jeden kluczyk wraz z pilotem na 2 przyciski, taki orginalny jak był montowany przez Toyote. Oczywiście wpadłem na pomysł zeby zakupić uzywany pilot włożyc go w nową obudowę, wrzucić nową pastylkę immo i wyciąć grot. Ale najważniejsze pytanie czy są różnice w pilotach z Yarisa I, II? Np czestotliwość czy coś podobnego.
Na moim kluczyku na obudowie, mam coś takiego


Cytuj

PAGRE PAR
L'ANRT MACOC
MR888
ANRT 2002
89071-ODO20
Na co zwracać uwagę żeby kupić odpowiedniego pilota?



  
 
Cytat:
2015-01-10 21:20:15, uszek pisze:
Witam Żeby nie zaśmiecać chciałem dorobić do Yarisa II drugiego pilota, posiadam jeden kluczyk wraz z pilotem na 2 przyciski, taki orginalny jak był montowany przez Toyote. Oczywiście wpadłem na pomysł zeby zakupić uzywany pilot włożyc go w nową obudowę, wrzucić nową pastylkę immo i wyciąć grot. Ale najważniejsze pytanie czy są różnice w pilotach z Yarisa I, II? Np czestotliwość czy coś podobnego. Na moim kluczyku na obudowie, mam coś takiego Cytuj PAGRE PAR L'ANRT MACOC MR888 ANRT 2002 Na co zwracać uwagę żeby kupić odpowiedniego pilota?


89071-ODO20 to jest nr części jeżeli jest na obudowie to nr obudowy jeżeli jest na wsadzie to jego nr.Jezeli nr jest inny to nie będzie pasować chyba ze w systemie EPC jest numerem zmodyfikowanym -sprawdzisz w ASO po VINie.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2015-01-11 14:45:17 ]