Toyota corolla verso d4d traci moc-wchodzi w try awaryjny

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam,
mam wielki problem,
moja toyota corolla verso rok prod.2004 silnik d4d 116KM
rano na zimnym silniku po dodaniu gazu i przy zmianie biegu ,co za tym idzie spuszczam nogę z gazu , wówczas silnik przełącza w tryb awaryjny-błąd różnica ciśnień w układzie paliwowym,na ciepłym silniku jest dobrze,nigdy nie wchodzi w tryb awaryjny,
dodam jeszcze,że jeśli rano nie przekraczam ok 2000obrotów i nie pozwalam spadku obrotów to jest ok.
wymieniłem zawór scv,listwę wtryskową,wymieniłem także dwa wtryski-ponieważ były rozbieżne dawki,w tej chwili wtryski są super,ale dalej są te same objawy,sprawdzone są ciśnienia na układzie paliwowym,
jest jeszcze jeden błąd-temperatura zewnętrzna wynosi 40 stopni,ale mechanik twierdzi,iż temperatura zewnętrzna nie ma wpływu na układ paliwowy
pomóżcie-może ktoś miał te objawy,
mechanik twierdzi,iż zawsze przy tym błędzie wymienia zawór scv i jest ok,
przepraszam , że tak chaotycznie opisuję ,ale chciałem przekazać , to co sie dzieje z moim autem
nie wiem co to może być .
pozdrawiam
roman
tel.605283783
  
 
Cytat:
2015-02-25 12:35:59, romanprokopczak pisze:
witam, mam wielki problem, moja toyota corolla verso rok prod.2004 silnik d4d 116KM rano na zimnym silniku po dodaniu gazu i przy zmianie biegu ,co za tym idzie spuszczam nogę z gazu , wówczas silnik przełącza w tryb awaryjny-błąd różnica ciśnień w układzie paliwowym,na ciepłym silniku jest dobrze,nigdy nie wchodzi w tryb awaryjny, dodam jeszcze,że jeśli rano nie przekraczam ok 2000obrotów i nie pozwalam spadku obrotów to jest ok. wymieniłem zawór scv,listwę wtryskową,wymieniłem także dwa wtryski-ponieważ były rozbieżne dawki,w tej chwili wtryski są super,ale dalej są te same objawy,sprawdzone są ciśnienia na układzie paliwowym, jest jeszcze jeden błąd-temperatura zewnętrzna wynosi 40 stopni,ale mechanik twierdzi,iż temperatura zewnętrzna nie ma wpływu na układ paliwowy pomóżcie-może ktoś miał te objawy, mechanik twierdzi,iż zawsze przy tym błędzie wymienia zawór scv i jest ok, przepraszam , że tak chaotycznie opisuję ,ale chciałem przekazać , to co sie dzieje z moim autem nie wiem co to może być . pozdrawiam roman tel.605283783

Chaotycznie jak cholera ale moze bys napisal jaki kod bledu ,to wtedy mozna cos poradzic.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer