[S] Omega Bfl 2.5 DTI sedan 2002r wypas, stan BDB

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tytuł: Omega Bfl 2.5 DTI sedan 2002r wypas, stan BDB

Opis:
Mam Omege na sprzedaż bo właśnie myśle o zmianie auta.
Omega 2,5DTI 2002r oryginalny przebieg 215 tys km, sedan czarny kolor z jasną skórą. Max wyposażenie jakie było dostępne w Omedze czyli ESP,skóra, kolorowa nawigacja,el. szyberdach, nagłosnienie BOSE, radio najwyższy model NCDC 2013, roleta tylnej szyby, el fotele, podgrzewane fotele, podgrzewana tylna kanapa, el lusterka el. składane,el. szyby, tempomat, xenony oczywiście po regeneracji odbłyśników i uchwytów które pękają, nowe żarniki, xenony świecą jak nowe, hak holowniczy ściągany, szpera itp.
kupiłem ją 6 lat temu z przebiegiem 160tkm od pierwszego właściciela z Luksemburga sprawdzałem przy kupnie przebieg potwierdzony, pierwsza rzecz po zakupie to usunięte zostały klapki w kolektorze i przy okazji wymienione wszystkie świece wszystko wymieniane na bieżąco, serwisowana na częściach z najwyższej półki - doinwestowana!
Auto całe w oryginale, malowana tylko maska, zero rdzy, jak na Omege stan bdb. Auto pewne właśnie po wymianie filtrów olejów i przedniego zawieszenia, nic nie stuka.

cena: ok 13tyś do negocjacji, oddam w dobre ręce jeśli szukasz pewnego auta i jesteś naprawdę zainteresowany myślę że sie dogadamy

kontakt: Więcej informacji na telefon , zainteresowanych proszę o kontakt nr 600 312 636