[S] FIAT 126p 650 rocznik 1985 + zapas części

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam Fiata 126p rocznik 1985, przebieg około 100 tyś + duży zapas części. Auto stoi od 2012 roku, chciałem je wyremontować, ale nie mam na to czasu stwierdziłem, więc sprzedam za 3000 PLN do negocjacji całość: Auto + wszystkie części jakie do niego mam. Nie sprzedaję nic osobno. Kupujący kupuje wszystko albo nic. Cena jest do negocjacji. Negocjacja możliwa tylko z osobami które widziały auto. Kupujący musi na własny koszt zapewnić sobie transport Malucha plus części. Najlepiej laweta + kombi lub dostawczy. Auto nie odpala i nie odpali. Stoi w garażu pod domem w Opolu, pomagam w załadunku.

Kontakt: Prywatna Wiadomość na Forum lub E-Mail roman.sosada@yahoo.de

Auto mimo, że nie jedzie od 2012 roku po drogach nie ma wad prawnych:
- jest zarejestrowane nadal, nr rej zaczyna się od OST,
- OC opłacone do 24 lipca 2017,
- przegląd przepadł już ale to dobrze - nie podbijałem na lewo
- sprzedaż na umowę kupna sprzedaży,
- dorzucam różne dokumenty jakie mi się zachowały m.in. książka gwarancyjna (potwierdza zakup auta w Częstochowie w lipcu 1985), instrukcja obsługi, Atlas Polski rocznik około 1985,
- dwa komplety kluczy oryginalnych, nie dorabiane.

Auto od nowości w rodzinie: dziadek - ojciec - ja. Jeździłem nim od 2005 roku. Między 2009 a 2012 jeździłem nim okazyjnie w imprezach miniKJS, KJS itp o czym świaczą naklejki na aucie.
Chiałem wyremontować całe auto ale życie zweryfikowały plany. Szukam kupca który zrealizuje ten plan. Zapas części będący w cenie nie sposób cały wymienić, zapraszam na oględziny osobiście. Wybrane najciekawsze części:

1. Dla osób zainteresowanych przywróceniem do oryginalnego stanu: W cenie wszystkie oryginalne części zdemontowane z tego auta, biały lakier w dużej mierze na zewnątrz jest oryginalny.

2. Dla osób zainteresowanych zrobienie staro wyglądającego klasyka m.in. felgi alu 12 cali, chromowane zderzaki, chromowane halogeny żółte, ramki lapm z daszkiem, żółte żarówki mijania, kierownica z pierwszych roczników.

3. Dla osób zainteresowanych rajdowaniem m.in. lekkie koło zamachowe, Bimacro, szelkowe 4punktowe, ala Monte Carlo, 13cali stal z SC 145/70/13 plus gratis nowe we worku 2x 155/65/13, obniżowe sprężyny bez cięcia, resor obniżony śnieżek,laski popychaczy -5, wałek 385.

4. Ogólnie ciekawostki: druga skrzynia biegów, kilka szyb, regulator pracy wycieraczek,potem ogólnie dużo mechanicznych, z CC kierownica i radio Sony na kasety z 1996 wraz z oryginalnym opakowaniem itp itp jeszcze nie jedna część się znajdzie.

Zapraszam zainteresowanych, jeszcze raz podkreślam, że nie sprzedaję osobnych części.
3000 PLN do negocjacji.




  
 
Auto sprzedane, ogłoszenie nieaktualne.