10% zniżki na LPG!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Firma AUTO-GAZ "Multicar" w Białymstoku przy ul. 1000lecia P.P. 64 ma specjalna ofertę dla użytkowników strony Motonews. Dla każdego uzytkownika udzielamy zniżek na montaż instalacji oraz serwis w waszych pojazdach. Montujemy instalacje gazowe firmy REG by OMVL. Oto cennik :

gaźnik 1200 zł
wtrysk jednopunktowy 1600 zł
wtrysk wielopunktowy 1700 zł
wtrysk sekwencyjny (4 cyl.) 3500 zł

ZNIŻKA 10 % DLA UZYTKOWNIKÓW MOTONEWS

adres :
Multicar Białystok ul.1000lecia PP 64
tel. (085) 651 44 66

PS: Gorąca prośba do Moderatorów o nie kasowanie od razu tego ogłoszenia.
  
 
Cytat:
Witam,
ja mam od 6tys km Autronic Mistral II i jestem bardzo zadowolony. Jest to prostra kontsrykcja (czytaj wiec: niezawodna) a do tego ma 2-gi filtr do gazu w fazie lotnej (wymienia sie jego co 60 tys km a co 10 czysci). Waznym elementem jet rozdzielenie wtryskiwaczy (nie ma jednej listwy) wiec przy problemie z ktoryms z nich ulatwia to znacznie jej serwis.
Moj gazownik oferowal mi rowniez OMVL Dream'a (a nawet polecal) jednak znam wielu ludzi ktorzy maja problem ze zbyt duzym splaniem przy tej instalce i co gorsza ich gazownicy nie moga dac sobie z tym rady.
I najwazniejsze - kluczowym ogniwem w instalacji jest... instalataor. Tak przynajmniej wynika z mojego doswiadczenia. Koniecznie zrob wczesniejszy rekonesans przed podjeciem decyzji.