Skórzana kierownica

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Mam Cordobę z 2004r, chciałbym ją trochę upiększyć poprzez obszycie orginalnej kierownicy skórą. Czy może ktoś ma doświadczenie z takimi zabiegami? Czy to dobrze wygląda? No i gdzie to można zrobić dobrze? Wiem że jest jakiś facet ze Śląska, który ogłasza się na ebayu i allegro, ale jest to dla mnie trochę daleko. Czy wreszcie dać sobie spokój z tym obszywaniem i kupić w ASO SEATA skórzaną kierownicę za 500PLN + robocizna za założenie tej kierownicy i przełożenie poduszki powietrznej pewnie ok 100-150PLN?
  
 
Cytat:
2006-02-21 00:17:41, kris4724 pisze:
Witam Mam Cordobę z 2004r, chciałbym ją trochę upiększyć poprzez obszycie orginalnej kierownicy skórą. Czy może ktoś ma doświadczenie z takimi zabiegami? Czy to dobrze wygląda? No i gdzie to można zrobić dobrze? Wiem że jest jakiś facet ze Śląska, który ogłasza się na ebayu i allegro, ale jest to dla mnie trochę daleko. Czy wreszcie dać sobie spokój z tym obszywaniem i kupić w ASO SEATA skórzaną kierownicę za 500PLN + robocizna za założenie tej kierownicy i przełożenie poduszki powietrznej pewnie ok 100-150PLN?


szczerze ?
lepiej w aso bo ciul wie jak ten koles tam zrobi
poduszka mu sie wysadzi to welozy spowrotem i bedzie go to cykalo
w aso dobrze i bezpiecznie
takie jest moje zdanie