Wyprzedaz czesci do 127 mkI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W garazu mam kupe czesci do 127 i jestem zdecydowany sie ich pozbyc. Przy odbiorze osobistym ceny symboliczne, z wysylka troche wiecej zebym cos mial za fatyge, ale tez nie drogo - cene wlasciwie ustala kupujacy

Sa m.in. dwie skrzynie 903, dwa komplety polosi, gaznik 903, dach do 127, dwie kolumny kierownicze, obnizone McPersony, kilka piast z hamulcami, wahacze przod, stabilizator, lekkie kolo zamachowe, chlodnica z wiatrakiem, drobne elementy z rozbiorki samochodu(ow), blok 903 po szlifie bez papierow. Dwa komplety szyb.

do 903 jest alternator, rozrusznik i pompa wody.

!!!Mocowania do kubelkow Bimarco na szyny 126/127!!! - nie pasuja do 128 (za wysokie) a do 126 i 127 pasuja i umozliwiaja przesuwanie fotela. Zrobione z oryginalnych foteli 126.

Rozporka kielichow do 127 MK1 bez sruby rzymskiej.

Moge przywiezc rzeczy do Krakowa. W miejscu gdzie lezy to wszystko bywam tylko w weekendy wiec nie moge od reki sprawdzac co jest albo wysylac. Ze zdjeciami tez mam klopot ale da sie zrobic w ostatecznosci. W przypadku bardziej wartosciowych rzeczy mozna zwrocic gdyby cos okazalo sie szmelcem.

Serdecznie zapraszam
  
 
Witam.


Interesujące mnie części z Twojego wykazu to: zaciski hamulca /przód 2 szt./, Alternator do 903, gaźnik. Odbiór osobisty,bardzo chętnie w Krakowie. Podaj tylko ceny na adres gdmk@interia.pl

Pozdrawiam
Darek DMK 3.