CLARION DXZ 748 RMP - Jakie glosniki ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Kupilem pare dni temu radyjko jak w temacie; obecnie poczukuje do niego jakis rzeczowych glosnikow. Zalezy mi bardzo na jakosci (nie uwazam sie za audiofila, jednak wydaje mi sie, ze dosyc duzo slysze i od zawsze bylem i jestem bardzo wybredny ).

Na razie funduszy wystarczy zaledwie na zabudowe na przod, myslalem o jakis 16 w drzwi i gwizdkach umieszczonych przy podstawie slupkow (do tego oczywiscie zwrotnica). Na razie zasialene bedzie to bez wzmacniacza (choc moc jaka posiada przedwzmacniacz w radyjku moze na razie wystarczy - 4 x 31 W).

Myslalem o nastepujacych pozycjach:
1. POLK AUDIO db 6750 - POLK AUDIO
2. HERTZ HSK-165.3 250W - HERTX HSK
3. Infinity REF 6500 cs - Infinity REF 6500 cs
4. JBL GTO-6506Ce - JBL GTO - 6506Ce

Polecano mi Infinity.
Prosze o opinie bardziej doswiadczonych w temacie Car Audio.

P.S. Dodam jeszcze, ze obecne auto to Fiat Uno (ale chcialbym dokonywac zakupow bardziej przyszlosciowych i na dluzszy okres czasu, wiec zdaje sobie sprawe, ze to audio bedzie troche na wyrost). Ale wyznaje zasade, ze nie stac mnie na kupowanie byle czego i nie chce zmieniac niczego za pol roku.

Z gory dziekuje za wszelkie porady i sugestie.
Pozdrawiam.
  
 
Witam!
Infinity to faktycznie dobra firma , ale Hertz HSK to zdecydowanie lepszy wybór niż seria Inf. Reference ( grająca całkiem podobnie do JBL Gto ), niewiele wiem o PolkAudio ale nie słyszałem złych opini na temat tej firmy.
Jeśli mógłbym cos zaproponować, to w podobnej cenie co wyżej wymienione mozna nabyć : DLS'a, a jak powszechnie wiadomo firma to niewąska w każdej klasie cenowej

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.