Zbliżają się targi Big Game Expo

Zbliżają się targi Big Game Expo - Samochody29.08.2016 Targi kipiące adrenaliną - tak organizatorzy "Big Game Expo" mówią na temat wydarzenia, które planowane jest we Wrocławiu 8-9 października 2016. Jak dotąd w Polsce nie było imprezy, która nadzwyczaj dobrze trafia w męski gust ...

Jak dotąd w Polsce nie było imprezy, która nadzwyczaj dobrze trafia w męski gust, jednocześnie bagatelizując nonszalancko konwenanse przyjęte przez wielu organizatorów wydarzeń targowych.

Organizator Big Game chce, by goście znaleźli się w samym epicentrum emocji, dlatego postawił na wciągające atrakcje, doświadczenia i kreatywne pokazy.

Wystawcy także wykazują się sporą kreatywnością w walce o uwagę widzów, dzięki czemu uczestnicy imprezy mogą liczyć na nadzwyczaj dużo atrakcji oraz konkursów.

Big Game Expo

Czekają Was, między innymi najnowsze technologie, militaria, myślistwo, auta, motocykle i nietypowe pojazdy, a także produkty oraz pokazy sportowe, prezentacje oraz turnieje najnowszych gier komputerowych, sporty ekstremalne, inteligentne domy oraz narzędzia. Organizatorzy zaplanowali też pirotechniczne oraz kaskaderskie, spotkania z żołnierzami sił specjalnych, mistrzami piwowarstwa oraz prezesami wielu polskich firm. W trakcie targów trwały będą szkolenia i pokazy prowadzone przez mechaników, barmanów, trenerów fitness i coachów biznesu.

Oprócz tego widzowie będą mogli spróbować przejażdżki utami terenowymi po specjalnie przygotowanym torze, strzelania z broni laserowej, siłowania na rękę i strefy destrukcji, czyli specjalnie zbudowanej przestrzeni, w której będzie opcja, by bezkarnie demolować stare modele samochodów! Trudno o taką drugą szansę! 8-9 października 2016 - wtedy się widzimy!

Źródło: Big Game Expo