Alpine A110 w kolorach Miami

Alpine A110 w kolorach Miami04.05.2022
Podczas pierwszego Grand Prix Formuły 1 w Miami, Alpine zaprezentuje Alpine A110 z ekskluzywnym pakietem South Beach Colorway.

Po raz pierwszy Alpine A110 pojawi się na Florydzie podczas pierwszego Grand Prix F1 w Miami. Podczas tej premiery, w tym wyjątkowym miejscu Alpine A110 zaprezentuje się w unikalnym zestawie kolorów.

Ekskluzywny pakiet w kolorach Miami

Zainspirowany neonowymi światłami Ocean Drive, budynkami w stylu art deco z widokiem na Miami, kolorowymi zachodami słońca i tętniącą życiem sceną muzyczną miasta, Alpine A110 South Beach Colorway będzie dostępny w dwóch odcieniach: niebieskim lub różowym.

Alpine A110

Podkreślony białymi 18-calowymi kołami Sérac, ten ekskluzywny pakiet wyróżnia się wyjątkowymi motywami, znajdującymi się również we wnętrzu: np. dywaniki podłogowe "South Beach" haftowane w kolorach nadwozia.

Niebieskie i różowe elementy ozdabiają A110 zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Jasnoszare przeszycia tapicerki siedzeń oraz skórzanego obicia konsoli środkowej współgrają z kolorami deski rozdzielczej.

Alpine A110

Szeroka gama opcji personalizacji z Atelier Alpine

South Beach Colorway idealnie pasuje do tożsamości Alpine, a odcienie Bleu Azur i Rose Bruyère to dwa historyczne kolory marki. Przekształcono tę edycję o wyglądzie retro w wyjątkową współczesną ikonę, stworzoną tak, aby można było cieszyć się każdym zakrętem drogi. Te dwa odcienie wywodzą się z kolorów udostępnionych przez program personalizacji Atelier Alpine.

Paleta składająca się z 20 kolorów nadwozia inspirowana jest słynnymi kolorami składającymi się na dziedzictwo marki. Atelier Alpine oferuje również wiele dodatkowych opcji personalizacji: dzięki różnym wykończeniom obręczy, kolorów zacisków hamulcowych każda Alpine A110 może być tak wyjątkowa, jak jej właściciel.

Alpine A110

Dostępny wyłącznie w wersji A110 opcjonalny pakiet South Beach zostanie włączony do katalogu produktów Alpine od lata 2022 roku.

Rezerwacja jest możliwa za pośrednictwem aplikacji Alpine od 3 maja do momentu otwarcia zamówień tego lata.

Źródło: Alpine