Alpenglow uosabia odrodzenie marki Alpine

Alpenglow uosabia odrodzenie marki Alpine11.10.2022
Nowy samochód koncepcyjny Alpine zostanie zaprezentowany w najbliższy czwartek, 13 października 2022 roku o godzinie 9.00 na wszystkich platformach marki Alpine.

Alpenglow uosabia wizję Alpine: sportową przyszłość, w której Alpenglow szkicuje, jakie będą modele marki jutra, te drogowe i wyczynowe. Alpenglow to coś więcej niż samochód koncepcyjny, to prawdziwy manifest marki, akt założycielski jej ambicji i planu strategicznego.

ALPENGLOW

Alpenglow to nazwa zjawiska świetlnego, w którym pozioma smuga czerwonego światła pojawia się na szczytach gór przed wschodem słońca i po zachodzie słońca. Niewątpliwie wyraża misję tego samochodu koncepcyjnego: celebrować moment, w którym ujawniają się rewolucyjne formy i technologie jutra, w których marka przedstawia swoją wizję. Nazwa, która zachęca do zatrzymania się i podziwiania widoku.

HAlpine Alpenglow

KIEDY I GDZIE ZOBACZYĆ?

Ten wyjątkowy samochód koncepcyjny zostanie zaprezentowany na wszystkich platformach Alpine rano, w czwartek, 13 października o godzinie 9.00, a następnie będzie obecny na Salonie Samochodowym w Paryżu 2022 od poniedziałku 17 października.

Źródło: Alpine