MotoNews.pl

BMW X3 30e xDrive (299 KM) A8 Steptronic

Silnik benzynowy z hybrydą plug-in (PHEV)

Cena katalogowa brutto: 287 500 PLN

BMW X3
wróć do listy wersji modelu
Nowe BMW X3 z roku modelowego 2026 z hybrydowym zespołem napędowym w wariancie 30e xDrive (299 KM) A8 Steptronic. Przedstawiony model pojazdu to 5 drzwiowe auto z nadwoziem typu SUV, wyposażone w ładowany z gniazdka napęd hybrydowy typu plug-in (silnik benzynowy współpracujący z silnikiem elektrycznym) o łącznej mocy systemowej wynoszącej 299 KM oraz momencie obrotowym o wartości 450 Nm przy 1500 obr/min (emisja dwutlenku węgla na poziomie 64 g/km). Samochód wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów.

Dowiedz się więcej na temat modelu BMW X3

BMW X3 '2026 - charakterystyka i dane techniczne pojazdu

na rynku od08.2025
rok produkcji2026
rok modelowy2026
generacjaG45
segment (klasa)D (średnia)
grupalarge SUV
typ nadwoziaSUV 5 dr
liczba drzwi / miejsc5 / 5
silnikBenz+Elektr
układ silnikaR4 Turbo
norma emisji spalinEuro 6e-bis 36EB
emisja CO264 g/km
pojemność silnika1998 cm3
typ hybrydyPHEV (plug-in hybrid)
łączna moc systemowa299 KM
łączny moment obr.450 Nm
moc silnika spalinowego190 KM
moment obr. silnika sp.310 Nm
moc silnika elektr.184 KM
moment obr. silnika el.250 Nm
pojemność baterii netto19,7 kWh
zasięg WLTP w trybie EV88-98 km
rodzaj napęduAWD (xDrive)
skrzynia biegówAutomatyczna
prędkość maksymalna215 km/h
prędkość maks. w trybie EV140 km/h
0-100 km/h6,20 s
poziom hałasu65 dB
cykl mieszany (WLTP)2,8 l/100km
cykl mieszany EV (WLTP)16,0 kWh/100km
zbiornik paliwa50,00 l
pojemność bagażnika460 / 1600 l
średnica zawracania12,20 m
rozstaw osi2865 mm
długość4755 mm
szerokość1920 mm
szerokość z lusterkami2132 mm
wysokość1660 mm
prześwit208 mm
kąt natarcia20,8 °
kąt rampowy18,8 °
kąt zejścia21,9 °
masa własna2140 kg
maks. masa całkowita2710 kg
ładowność570 kg
obciążenie dachudo 100 kg
obciążenie pionowe hakado 100 kg
przyczepa hamowanado 2000 kg
przyczepa niehamowanado 750 kg
rozmiar opon245/50 R19Y
  • BMW X3  30e xDrive (299 KM) A8 Steptronic (0)
  • BMW X3  30e xDrive (299 KM) A8 Steptronic (1)
  • BMW X3  30e xDrive (299 KM) A8 Steptronic (2)
  • BMW X3  30e xDrive (299 KM) A8 Steptronic (3)
  • BMW X3  30e xDrive (299 KM) A8 Steptronic (4)
  • BMW X3  30e xDrive (299 KM) A8 Steptronic (5)
  • BMW X3  30e xDrive (299 KM) A8 Steptronic (6)
  • BMW X3  30e xDrive (299 KM) A8 Steptronic (7)
  • BMW X3  30e xDrive (299 KM) A8 Steptronic (8)

Ile trwa ładowanie hybrydy plug-in?

Ładowanie BMW X3 prądem zmiennym do 100% pojemności:
  • 135 min. - 400V AC 11,0 kW (trójfazowa ładowarka domowa / wallbox)

Inne propozycje w tym autosegmencie