Teaser nowego Bentley'a Continentala Flying Spur

Teaser nowego Bentley'a Continentala Flying Spur05.02.2013
Już od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się szpiegowskie zdjęcia nowej odsłony Bentley’a Continentala Flying Spur podczas testów i wszyscy zadawali sobie pytanie, kiedy doczekamy się wreszcie oficjalnej premiery nowego modelu. Teraz wiemy już na pewno,...

...że nowy Continental Flying Spur zadebiutuje podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie. Dzięki uprzejmości producenta możemy także nieco bliżej przyjrzeć się nowej odsłonie modelu, a to za sprawą filmowego teasera, który Bentley zamieścił właśnie na swojej stronie prasowej.

Oczywiście, jak na teaser przystało nie odsłania Flying Spura w całości, lecz fragmentarycznie, a na samym końcu widzimy zamgloną sylwetkę samochodu. Możemy już jednak powiedzieć, że nowy Continental Flying Spur będzie mieć ciekawe światła tylne rozmieszczone w płaszczyźnie horyzontalnej (tego typu układ w Bentley’ach oglądaliśmy po raz ostatni chyba na początku lat dziewięćdziesiątych XX w). Przednia część nadwozia tego wyjątkowo luksusowego sedana będzie też wyglądać nieco inaczej niż w przypadku Continentala GT. Wnętrze najprawdopodobniej zachowa jednak bardziej tradycyjny charakter, tak przynajmniej można sądzić po trójramiennej kierownicy i jej otoczeniu.

Bentley obiecał w komunikacie prasowym, że 20 lutego ujawni więcej szczegółów na temat nowego Continentala Flying Spur, a na razie zachęcamy do obejrzenia filmowej zapowiedzi genewskiej premiery.

Źródło: Bentley, opracowanie: BM