Nowa Dacia Duster na Poznań Motor Show 2024

Nowa Dacia Duster na Poznań Motor Show 202402.04.2024
Nowa Dacia Duster zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w Polsce podczas Poznań Motor Show. W dniach 4-7 kwietnia, Dacia zaprasza na swoje stoisko do Pawilonu nr 5.

Poznań Motor Show to najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Poznań Motor Show odbędzie się w dniach 4-7 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wydarzenie jest okazją dla marki Dacia do zaprezentowania publiczności nowej Dacii Duster. Samochód, którego ceny zostały właśnie ogłoszone (od 79 900 zł), pojawi się w salonach marki w czerwcu br.

Dacia Duster 2024

Nowy Duster kontynuuje historię modelu, który stał się najwyższym rynkowym standardem w swojej klasie oraz prawdziwą ikoną marki Dacia, oraz jej wartości: solidny i outdoorowy, oferuje to, co naprawdę niezbędne, jest cool i eco-smart, czyli przyjazny dla środowiska. W tym roku pojawia się nowa odsłona tego znanego modelu, którą po raz pierwszy będzie można obejrzeć w Poznaniu.

Dacia Duster 2024

Dacia jest również jedynym producentem oferującym dwupaliwowe silniki (benzyna/LPG), dostępne pod nazwą ECO-G we wszystkich modelach marki. Nowy Duster jest również oferowany z tą montowaną fabrycznie, sprawdzoną technologią, która stanowi gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności.

Do Pawilonu nr 5 na Poznań Motor Show zaprasza Dacia i jej autoryzowany partner Karlik Sp. z.o.o

Dacia Duster 2024

Poza Nową Dacią Duster będzie można zobaczyć modele: Sandero, Sandero Stepway i Jogger. Zapraszamy w dniach 4-7 kwietnia, godziny 10.00-18.00, Poznań Motor Show

Dacia Duster 2024

Źródło: Dacia