Wybrane modele:

Ceny samochodów:

Gdzie kupić auto?

Opinie kierowców:

Zdjęcia modeli:

Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Dacia Lodgy

Ceny nowych modeli

Ostatnie 5 wiadomości związane z Dacia Lodgy:

Modele Dacii w nowej serii limitowanej “TechRoad”

Dacia-Techroad-2019 14Dacia prezentuje nową serię limitowaną „Techroad”. Została ona zbudowana na wersji Stepway (w przypadku Dacii Sandero, Logan MCV, Lodgy i Dokker) oraz Prestige (dla modelu Duster). Seria „Techroad” oferuje dodatkowe ...

Dacia Lodgy – znamy już polskie ceny

Dacia Lodgy – znamy już polskie ceny Za półtora miesiąca na naszym rynku pojawi się Dacia Lodgy. Pierwsi potencjalni klienci będą mogli się nią przejechać już 15 września w czasie specjalnego pikniku organizowanego przez salony sprzedaży rumuńsko-francuskiej marki.

Lodgy: światowa premiera kompaktowego vana Dacii

Dacia Lodgy 4Po modelach Logan, Sandero i Duster, gama Dacii wzbogaci się o model Lodgy spełniający oczekiwania rodzin poszukujących wszechstronnego auta za umiarkowaną cenę, zazwyczaj decydujących się na zakup samochodu używanego. Auto o długości 4,5 ...

Dacia Lodgy - premiera minvana coraz bliżej

Dacia Lodgy - premiera minvana coraz bliżej Dacia już wkrótce poszerzy swoją ofertę o model Lodgy - minivana mogącego przewieźć od pięciu do siedmiu osób. Nowy MPV Dacii ma być przestronny, a jego seryjne wyposażenie ma odpowiadać specyficznym potrzebom klientów Dacii (cokolwiek to znaczy).

Dacia Lodgy Glace

Dacia Lodgy Glace Dacia Lodgy Glace to siostrzana, wyczynowa wersja nowego seryjnego samochodu rodzinnego, który zostanie zaprezentowany podczas Salonu Genewskiego w marcu 2012 roku. Jego nazwa będzie nawiązywała do idei przestrzeni i wartości rodzinnych.