Zadowoleni użytkownicy i fani samochodów Dacia

Zadowoleni użytkownicy i fani samochodów Dacia27.10.2009
Blisko 70 osób wzięło udział w spotkaniu fanów marki Dacia, które odbyło się w miniony weekend. Wśród odwiedzających salon byli klubowicze Dacia Klub Polska oraz osoby niezrzeszone. W spotkaniu wzięły udział osoby w większości z Warszawy i okolic, ...

...ale przybyli również pasjonaci tej marki z Tychów, Bytomia, Szczecina. Według relacji osób, które można przeczytać na stronie forum Dacia Klub Polska − było super. Podczas spotkania do jazd testowych udostępniono uczestnikom następujące modele: Dacia Pick-Up, Dacia Logan MCV, Dacia Sandero i Dacia Sandero Stepway. W salonie można było obejrzeć również model Dacia Logan w wersji CUP z silnikiem 1.6, 110 KM.

Miłośnicy Dacii przybyli w większości z osobami towarzyszącymi lub rodzinami. Naprawdę superudana impreza! Wszystko wspaniale zorganizowane (obsługa, informacja, kącik zabaw dla dzieci, jedzonko, konkursy i atrakcje dla dużych i małych). Jestem pod duuuużym wrażeniem! Fajna okazja, żeby i pogadać i pooglądać z bliska całą ofertę aut Dacii (nowe w salonie i użytkowników na parkingu )! Czerwony Stepway w realu jeszcze bardziej mnie pozytywnie zaskoczył... – napisała na forum klubu uczestniczka. Dla wszystkich weekend w salonie był okazją do spotkania, porozmawiania w gronie sympatyków marki Dacia i do wspólnej zabawy.

Uczestnicy mogli wygrać szkolenia w Szkole Jazdy Renault, jak również weekendy z Dacią Stepway. Salon zapewnił również atrakcje dla dzieci, które − jako młodsze pokolenie pasjonatów tej marki − licznie przybyły z rodzicami na spotkanie. Zadowoleni klubowicze planują już następne spotkanie na wiosnę.

Dacia Klub Polska to właściciele, użytkownicy, osoby zajmujące się samochodami zawodowo oraz po prostu sympatycy marki Dacia. Wśród klubowiczów najwięcej zwolenników mają modele wyprodukowane po przejęciu firmy przez koncern Renault, ale są również użytkownicy wcześniejszych modeli.

Źródło: Dacia