Maserati Grecale z oponami Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

Maserati Grecale z oponami Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV02.09.2022
Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV zostały wybrane na oryginalne wyposażenie nowego modelu Maserati Grecale.

Zapowiedziany w marcu samochód to kolejna generacja SUV-ów w rodzinie włoskiej marki.

Opona Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV została wybrana ze względu na sportowy profil i wyjątkowe osiągi. Model ten został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o mocnych osiągach SUV-ów, zapewniając doskonałą przyczepność i maksymalnie wykorzystując moc oraz mechaniczną przyczepność samochodu.

W oponie zastosowano szereg rozwiązań technologicznych, w tym ochronę obręczy i technologię SoundComfort. Biorąc pod uwagę rozmiary i moc samochodu, Eagle F1 Asymmetric 3 SUV zapewnia stabilne prowadzenie i osiągi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Maserati Grecale będzie wyposażony w ogumienie Goodyear w rozmiarze 235/55R19 (101Y EAG F1 ASY 3 SUV MGT MA).

Maserati Grecale

Opona Eagle F1 Asymmetric 3 SUV jest również przystosowana do użytku w terenie, gdzie daje kierowcy pewność prowadzenia.

„Maserati Grecale jest ekscytującym pojazdem, w którym zastosowano wiele zaawansowanych technologii. W Goodyearze potrzebowaliśmy opony, która przełożyłaby wszystkie udoskonalenia w zakresie prowadzenia i mocy na odczucia kierowcy podczas jazdy i to wszystko zapewnia Eagle F1 Asymmetric 3 SUV. Ta opona oferuje nawet więcej, w tym m.in. doskonałą przyczepność i funkcje bezpieczeństwa, takie jak skrócona droga hamowania na mokrej nawierzchni”, wyjaśnił Hans Vrijsen, dyrektor zarządzający Goodyear ds. oryginalnego wyposażenia (Consumer OE) w regionie EMEA.

Źródło: Biuro Prasowe Goodyear