Maserati Quattroporte po liftingu

Maserati Quattroporte po liftingu14.06.2007
Zdjęcia szpiegowskie wykonane podczas testów na torze Nürburgring ukazują Maserati Quattroporte w wersji po liftingu. Zmiany obejmują głównie przednią część nadwozia, w której dodano nowe zderzaki i reflektory ...

Zmiany obejmują głównie przednią część nadwozia, w której dodano nowe zderzaki i reflektory. Na zdjęciach widoczny jest również kamuflaż osłony chłodnicy, co może sugerować, iż ten element również poddano modyfikacjom.

Przypomnijmy, że samochód otrzymał niedawno nową, automatyczną skrzynię biegów ZF o sześciu przełożeniach, która sprzyja komfortowemu przemieszczaniu się ulicami miast, a w razie potrzeby pozwala na błyskawiczną zmianę przełożeń na szybko pokonywanych górskich trasach.

Niewątpliwą zaletą nowej skrzyni biegów jest doskonałe zestrojenie z silnikiem V8. Za pośrednictwem automatycznej przekładni moc jest płynnie i bezproblemowo przenoszona na koła. Pozwala to na utrzymanie sportowego charakteru auta, które od momentu premiery w 2003 roku przykuwa uwagę wszystkich entuzjastów motoryzacji, dzięki eleganckiej linii nadwozia, niezwykle ekskluzywnemu wnętrzu oraz znakomitym osiągom.

Odświeżone Maserati wejdzie do sprzedaży pod koniec tego roku.

Tutaj zobaczą Państwo zdjęcia szpiegowskie nowego Maserati Quattroporte

Źródło: Worldcarfans, informacja Moto Target