Dwie nowe wersje Alpine A110 na salonie w Genewie

Dwie nowe wersje Alpine A110 na salonie w Genewie - Samochody04.03.2018 Alpine A110 Pure, który jest rozwinięciem minimalistycznej koncepcji modelu A110 Premiere Edition oraz Alpine A110 Legende, który oferuje teraz więcej komfortu i wyrafinowania zostaną przedstawione na stoisku Alpine w Genewie.

A110 Pure i Légende pozostają wierne ponadczasowym kanonom marki Alpine: zwartości, lekkości i zwrotności.

Oba modele posiadają tę samą aluminiową konstrukcję, silnik 1,8 l o mocy 252 KM połączony z dwusprzęgłową skrzynią biegów o siedmiu przełożeniach, przednie i tylne zawieszenie z trójkątnymi podwójnymi wahaczami.

Alpine Pure to A110, które celuje w grupę klientów pragnących poczuć DNA marki Alpine w najczystszej postaci: poszukujących przyjemności z jazdy na krętych górskich drogach poprzez doznania szybkości i lekkości.

Alpine A110

Alpine A110 Legende dodaje więcej elegancji i wyrafinowania w trakcie codziennej jazdy czy też podczas pokonywania długich tras. Standardowe wyposażenie obejmuje komfortowe fotele Sabelt z regulacją w sześciu płaszczyznach i harmonijne wnętrze wykończone skórą i błyszczącym włóknem węglowym.

Gamę Alpine uzupełniają trzy nowe odcienie lakieru: Biały Irisé, Niebieski Abysse i Szary Tonnerre.

Ceny A110 Pure i Légende zostaną podane na konferencji prasowej Alpine 6 marca o godzinie 9:30 (hala 4242).

Źródło: Grupa Renault

Nasi użytkownicy czytali również: