3 propozycje na wyjazdowy weekend samochodem klasy premium

3 propozycje na wyjazdowy weekend samochodem klasy premium - Samochody15.04.2019 Auta klasy premium to przede wszystkim gwarancja wygody, innowacyjności i dobrego stylu. A także perfekcji dopracowanej w każdym calu. Ich niezawodność warto odkrywać podczas podróży po pięknych polskich terenach. Poniżej trzy propozycje takich weekendowych wycieczek.

Powrót do natury w wersji premium – Bieszczady

Mówi się, że w Bieszczady jedzie się tylko raz. Później się tam już tylko wraca. Jeżeli jeszcze nie udało Ci się o tym przekonać, to koniecznie zrealizuj ten plan w tym roku. Umożliwi to bogata sieć szlaków komunikacji drogowej. Tereny te oplatają dwie obwodnice, Mała i Duża Bieszczadzka. Każda z nich zaczyna się w Lesku.

Trzeba się liczyć z tym, że pokonanie tych odcinków zajmuje nieco więcej czasu, ponieważ są to tereny górskie, które mają niską jakość. Część z nich została wyremontowana. Przykładem jest jezdnia z Baligrodu do Wołkowyi. Czy odcinek Ustrzyki Górne – Wołosate. Niedogodności rekompensują piękne krajobrazy, różne punkty widokowe prezentujące znakomitą panoramę, np. na Lutowiska.

Mini Bieszczady – Kaszuby!

Tereny te z roku na rok coraz bardziej odkrywane są przez turystów. Co ciekawe, pod względem ukształtowania powierzchni, Kaszuby są najbardziej zróżnicowanym obszarem w Polsce północnej. Posiadają sześć parków krajobrazowych, np. Dolina Słupi i Zaborski, a także kilkadziesiąt rezerwatów przyrody. Atrakcyjność tych terenów w połączeniu z bogactwem oferty różnych hoteli i spa stanowi znakomity przepis na udany weekend lub dłuższy urlop. Dojazd do najpiękniejszych i najciekawszych zakątków ziemi kaszubskiej zapewnia „Droga Kaszubska”.

Autoreduta

Suwalszczyzna – poznaj piękno Polski

Kolejnym pomysłem jest przejechanie trasy: Augustów – Studzieniczna – Przewięź – Raczki. Wycieczkę warto rozpocząć od zwiedzania Augustowskiego Rynku z Ogrodem Saskim, godną uwagi jest ponadto śluza na Kanale Augustowskim. Oprócz podróży między wymienionymi miejscowościami można również zdecydować się na rejs statkiem wypływającym z Portu Żeglugi Augustowskiej.

Jakie auto wybrać?

Oprócz pięknych widoków za oknem znaczenie ma również komfort podróży. Dlatego szukając miejsc, które oferują wynajem samochodów w Warszawie, możesz skorzystać np. z warszawskiej Autoreduty. Decydując się na ich usługi otrzymasz możliwość wyboru samochodów klasy premium w dobrej cenie. Z wysokiej klasy auta marki Mercedes-Benz lub BMW można już skorzystać za 199 zł/dobę. Kwota ta może zostać obniżona przy wydłużeniu czasu użytkowania auta. Wielofunkcyjna kierownica, kamera cofania, czujnik deszczu, czujniki parkowania i wiele innych funkcji jest w zasięgu Twojej ręki!