Platforma dla obsługi warsztatu - Video inteligentna obsługa klienta

Platforma dla obsługi warsztatu - Video inteligentna obsługa klienta - Samochody29.05.2019
Prezentacja usterek i napraw video przeniesie obsługę klienta na niespotykany wyższy poziom oraz pomoże zwiększyć sprzedaż części zamiennych oraz usług.

Zdobycie zaufania u klienta przez warsztat bywa często ciężkim zadaniem. Wiele ludzi boi się nie do końca uczciwych oględzin samochodu oraz wyceny usług. Jest to w pełni zrozumiałe, w końcu, gdy klient nie ma wglądu w wykonywaną pracę, może mieć wątpliwości, prawda? Jednakże jest na to rozwiązanie!

Innowacyjny system dla serwisów samochodowych

Innowacja na rynku motoryzacyjnym, którą bez wątpienia jest system, pozwoli każdemu klientowi na dogłębne obejrzenie serwisowanego pojazdu, a także na zaoszczędzenie czasu związanego z wszelkimi formalnościami. VIDEO INTELIGENTNA OBSŁUGA KLIENTA to dla klienta przede wszystkim prosta procedura, mająca na celu jak najsprawniejsze rozwiązanie problemu. Klient widzi absolutnie wszystko, co dzieje się z serwisowanym pojazdem. Dostaje nagranie video, na którym może zobaczyć, jak przebiega ocena szkód oraz wycena naprawy lub ewentualnie kosztów części zamiennych. Koniec ze wszystkimi niedomówieniami i próbami wyłudzenia większych pieniędzy.

Service View

Video prezentacja usterek i napraw

Video Prezentacja Usterek i Napraw pozwoli warsztatowi na zdobycie zaufania u każdego klienta, a to wiąże się z wieloma korzyściami finansowymi. Monitorując swoją pracę oraz zapewniając klienta, że wszystko jest nagrywane oraz wysyłane do niego w postaci filmu video – zyskujesz ogromną wiarygodność. Robisz wszystko na jego oczach, od A do Z.

Klient jest obsługiwany od A do Z przy pomocy INTELIGENTNEJ OBSŁUGI KLIENTA, która pozwala na wgląd w pracę pracowników warsztatu. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy klient może poczuć się bezpieczny oraz mieć świadomość, że jest w dobrych rękach, a warsztat zyskuje na wiarygodności. Hala serwisowa to tylko pracownicy oraz INTELIGENTNA OBSŁUGA KLIENTA, monitorująca wszystkie wykonywane czynności – zaufaj i zobacz na własnej skórze, jak wygodna, bezstresowa i skuteczna może być naprawa pojazdu.

Service View

Wygoda, wiarygodność, a przede wszystkim możliwość zwiększenia swoich zysków ze sprzedaży części i usług. VIDEO OBSŁUGA KLIENTA, to wybór numer jeden dla każdego warsztatu, albowiem nie ma nic ważniejszego niż zadowolony klient, a z pewnością korzystanie z naszego systemu, zadowoli każdego, nawet tego najbardziej wymagającego!

Wygodna w obsłudze baza klientów i pojazdów oraz historia napraw

Ponadto platforma zawiera bazę danych klientów, pojazdów, historię napraw, możliwość pobrania filmu na własny komputer, dowolną ilość stanowisk dla swoich pracowników, darmowe aktualizacje i wiele więcej. To wszystko przy braku inwestycji w serwery, wszystkie dane są zapisywane w chmurze, po to, aby korzystanie z naszego systemu było tak wygodne, jak to tylko możliwe!

Service View

Aplikacja mobilna dla technika i system dla doradcy serwisowego

Aplikacja dla technika pozwoli na szybkie wykonanie naprawy oraz sporządzenie filmu, a system dla doradcy serwisowego sporządzi opis i edycję usterki/usterek oraz wszelkie wymagane potwierdzenia, przed wysłaniem klientowi maila z filmem i kosztorysem.

Chcesz wypróbować bezpłatnie pełną wersję systemu i aplikacji skontaktuj się z Service View na stronie www.serviceview.pl

Źródło: Service View