Środki czystości i urządzenia Karcher - skuteczna pielęgnacja auta

Środki czystości i urządzenia Karcher - skuteczna pielęgnacja auta - Samochody23.10.2019
Utrzymanie auta w czystości wymaga stosowania najlepszych preparatów i urządzeń, dzięki którym lakier oraz tapicerka zachowają swój blask na długie lata. Produkty firmy Kärcher są niezwykle skuteczne w myciu pojazdów - zarówno karoserii, jak i wnętrza samochodu. Sprawdź, jakie preparaty i urządzenia wybrać do utrzymania czystości w aucie oraz czym się one charakteryzują.

Produkty firmy Kärcher są niezwykle skuteczne w myciu pojazdów - zarówno karoserii, jak i wnętrza samochodu. Sprawdź, jakie preparaty i urządzenia wybrać do utrzymania czystości w aucie oraz czym się one charakteryzują.

Mycie wstępne i spłukiwanie dzięki urządzeniu wysokociśnieniowemu (myjce ciśnieniowej) Kärcher

Urządzenie wysokociśnieniowe (myjka ciśnieniowa) Kärcher jest urządzeniem, które zwiększa precyzję mycia oraz ułatwia spłukiwanie trudnodostępnych miejsc w aucie jak np. podwozie. Urządzenie wykorzystasz m.in. do mycia wstępnego, które jest bardzo ważną czynnością w pielęgnacji auta – wykonaj je przed nałożeniem preparatów czyszczących. Dzięki niemu uchronisz swój pojazd przed zarysowaniami np. od piasku, który często osiada na nadwoziu podczas jazdy po nawierzchni szutrowej. Dodatkowo urządzenie wysokociśnieniowe (myjka ciśnieniowa) Kärcher jest niezastąpione w spłukiwaniu końcowym – dzięki odpowiedniemu ciśnieniu roboczemu nie powstaną smugi oraz zacieki.

Urządzenia te charakteryzują się m.in.:

  • regulacją ciśnienia roboczego,
  • zbiornikiem na detergenty,
  • wymiennymi lancami, dyszami i szczotkami,
  • teleskopowym uchwytem.
Karcher

Środki czystości Kärcher – skuteczna pielęgnacja zabrudzeń

Środki czystości Kärcher posiadają właściwości, dzięki którym zadbasz o swoje auto zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Właściwości chemiczne produktów zapobiegają osadzaniu się zabrudzeń oraz nadają blask lakierowi. Firma Kärcher posiada bogatą ofertę preparatów, które nałożysz ręcznie – w przypadku tapicerki – jak i automatycznie po zaaplikowaniu detergentu do urządzenia wysokociśnieniowego (myjki ciśnieniowej).

Szampon samochodowy

Szampony samochodowe Kärcher przystosowane są do czyszczenia najbardziej wrażliwych elementów w pojazdach. Dzięki swoim właściwościom schnącym nie pozostawiają smug, a formuła wysokiego połysku przywraca salonowy blask Twojemu samochodowi.

Piana samochodowa

Pianowy preparat przystosowany jest do usuwania zabrudzeń, które gromadzą się na lakierze oraz pod maską np. na silniku. Dzięki piance pozbędziesz się m.in. pyłu pochodzenia organicznego czy oleistych zabrudzeń.

Odkurzacz Kärcher – idealny do czyszczenia wnętrza pojazdu

Odkurzacze samochodowe Kärcher zaprojektowane są z myślą o wysokiej precyzji wsysania wszelkich zabrudzeń, które pojawiają się każdego dnia we wnętrzu auta. Błoto, kawałki liści, piasek, okruszki czy papierki – wszystko to ląduje na dywaniku w samochodzie. Te drobne zanieczyszczenia nie wpływają na komfort jazdy, jednak źle wyglądają, przez co Twój pojazd traci na atrakcyjności. Firma Kärcher ma na uwadze komfort i efektywność użytkowania urządzenia, dlatego odkurzacze posiadają na wyposażeniu:

  • przedłużki węża ssącego,
  • ssawki szczelinowe przystosowane do zanieczyszczeń suchych i mokrych,
  • papierową torebką filtracyjną,
  • wymienne końcówki dostosowane do różnych powierzchni

Do niewątpliwych zalet odkurzaczy samochodowych Kärcher zaliczamy:

  • niewielką wagę,
  • dużą moc całkowitą.

Dlaczego warto wybrać środki czystości i urządzenia Kärcher?

Środki czystości do mycia samochodów Kärcher (https://emast.pl/karcher-aktywny-srodek-czyszczacy-rm-31-asf-2-5l-kr6-295-584-0) przystosowane są do różnych materiałów i powierzchni. Dzięki temu wyczyścisz zarówno lakier, jak i tapicerkę nie martwiąc się o np. odbarwienia. Z myślą o środowisku firma Kärcher stworzyła preparaty, które są wolne od kwasu nitrylotrioctowego oraz fosforanów. Mobilne urządzenia czyszczące Kärcher wyposażone  w wymienne końcówki oraz wygodne rączki wpływają na komfort użytku, dzięki czemu dbanie o pojazd stanie się nie tylko obowiązkiem, ale również przyjemnością.

Źródło: AW-Narzędzia Sp. z o. o. Sp. k. właściciel sklepu internetowego emast.pl