VI Runda Mistrzostw Polski Rallycrossu

VI Runda Mistrzostw Polski Rallycrossu - Samochody20.08.2001
Zapowiadają się niecodzienne atrakcje, gdyż kilku zawodników właśnie podczas tej rundy będzie miało okazję do zdobycia punktów niezbędnych do uzyskania przewagi w końcowej klasyfikacji ...

VI Runda Mistrzostw Polski Rallycrossu - Samochody 1 W dniach 25 – 26 sierpnia w Toruniu odbędzie się VI Runda Mistrzostw Polski Rallycrossu.

Zapowiadają się niecodzienne atrakcje, gdyż kilku zawodników właśnie podczas tej rundy będzie miało okazję do zdobycia punktów niezbędnych do uzyskania przewagi w końcowej klasyfikacji. Starty zapowiedzieli również kierowcy, którzy biorą udział w tegorocznych Mistrzostwach Europy, będzie wiec możliwość zaobserwowania ich nowych umiejętności i doświadczeń, jakie zdobyli na europejskich torach w konfrontacji z najlepszymi kierowcami naszego kontynentu.

Będzie też pełna "reprezentacja" zawodników klasy 4, z bardzo widowiskowo jeżdżącym Toyotą Celica Jackiem Ptaszkiem i jego bezpośrednim konkurentem Adamem Polakiem. Niewątpliwie oryginalnym akcentem zawodów rallycrossowych jest udział w nich wiceprezydenta Torunia, Janusza Strześniewskiego, który startuje Skodą Felicją w klasie 3. Trzeba tu zaznaczyć, że pozostali zawodnicy wcale nie mają respektu przed "osobą publiczną" i bynajmniej nie oszczędzają blach jego samochodu. Zdjęcie autorstwa Leszka Małkowskiego przedstawia zaciętą walkę w klasie 3. Na zdjęciu w kolejności Piotr Tyszkiewicz, Marcin Laskowski i Janusz Siniarski.

Źródło: Biuro prasowe rajdu