Pilne pytanie o grubosc lakieru

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich
Moi drodzy bardzo was prosze o szybka pomoc poniewaz bede ogladal WV Golfa III benzynke ktory ma zostac w rodzinie o grubosc lakieru jaka powinna byc w bezwypadkowym modelu.
Co z tego ze wiem ile winno byc w japoncach(100-120mikronow) ale w WV podobno jest grubasza warstwa,

Autko mam ogladac pod koniec tygodnia wiec bardzo prosze o odpowiedz.

Z gory dzieki
  
 
Cytat:
2008-01-16 10:26:24, Cromm pisze:
Witam wszystkich Moi drodzy bardzo was prosze o szybka pomoc poniewaz bede ogladal WV Golfa III benzynke ktory ma zostac w rodzinie o grubosc lakieru jaka powinna byc w bezwypadkowym modelu. Co z tego ze wiem ile winno byc w japoncach(100-120mikronow) ale w WV podobno jest grubasza warstwa, Autko mam ogladac pod koniec tygodnia wiec bardzo prosze o odpowiedz. Z gory dzieki



Cromm zapytalem tutaj www.vwgolf.pl/forum (mega olbrzymie forum o golfie), napisze Ci tutaj jezeli ktos odpowie. Pozdro
  
 
ok juz mam :

klik

Mam nadzieje ze mozesz czytac bez logowania. Pozdro
  
 
Dobra mierzylem dosc malo powiedziec profesjonalnym narzedziem wyszlo od 100-130,140max. wiec tak jak fabryka dala , znajomy lakiernik powiedzial ze auta niemieckie starsze malowane nie wodorozcienczalnghmi maja rozrzut +-40miktronow.

Dzieki za linka ale jak ktos pisze ze fabrycznie jest max. 200 to cos pierniczy, od ok. 150 to juz 2 malunek choc dobrzy lakiernicy potrafia zorbic grubosc 120 paru.

Gorzej bo silnik to byla padaka cala, glowice eh szkoda gadac.