Jakie najlepsze na tył ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanko jak w temacie ... które głosniki są lepsze na tylną półkę . Okrągłe 160/165 czy elipsy 6x9 ? I które dają lepszy basik.

Od razu mówie że jeśli o ten BASS chodzi to wszelkiego rodzaju skrzynie, tuby itp. w bagażniku z góry odpadają ponieważ tata się na to nie zgodzi

Już nagłosnienie kupuje pokryjomu . A jeszcze zamierzam zmienić radyjko bo miałem osiemanstke ostatnio i troszke kaski przybyło
  
 
Jesli zależy ci wyłącznie na basie to proponowałbym jakies 2 dwudziestki basowe typu free air. Nie jestem nieztety w stanie podać konkretnych modeli bo prawdę mówiąc żadko widywałem takie gosniki w sklepach car-audio. Jesli natomiast iśc po namniejszej lini oporu to lepsze będą 6X9-wieksza powierzchnia czynna membrany. Ewentualnie mógłbym polecić trójdrożny zestaw odseparowany, mój kuzyn takowy posiadał w swoim B4 i dawało to niesamowicie- jak dobrze pamietam to był to Canton Pullman 3.16 . Widziałem raz taki sam na allegro z półka do Golfa 3 za niecałe 700zł. Z tańszych cenowo propozycji to hertz posiada odseparowny zestaw dwudrożny 6 X9( w charakterze midbassu, tez powinien sie sprawdzic.
Posdro.
  
 
Hmmm ...

Szeroki zakres możliwości ...
To tak które dawałoby lepszy basik :: ???

Okrąglak MAGNAT Bull Power 2030
Elipsa 6x9 MAGNAT Ultra 690

lub ewentualnie wersja oszczędnościowa
GMS 7653 albo GMS 990

[ wiadomość edytowana przez: magz999 dnia 2005-07-05 23:37:07 ]