Gaznik w 903 i dolot powietrza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
takie pytanie mam, czy w 127 903 jest jakas dmuchawa co doprowadza powietrze do gaznika czy gaznik sam sobie powietrze ciagnie??? bo mam taki gaznik w maluchu i nie wiem czy czasami za duzo mu powietrza nie cisnie, bo przy obrotach okolo 3 tys mi tryska paliwo z komory plywakowej przez uszczelke;/
 
 
1 raz słysze o dmuchawie jakiej kolwiek jesli masz gaznik od pata jak sie nie myle to u niego chodzi sam go regulowałem.
  
 
w maluchu jest wentylator ktory cisnie powietrze do gaznika. tak samo mam to teraz podlaczone. a gaznik mam od pat'a i cieknie mi z komory plywakowej tak przy 3 tys i wzwyz i czym wieksze obroty to bardziej
 
 
ODŁACZ TO TURBO!! czy ty wogule normalny jestes - zastosowales molekularny uskuteczniacz ciagu wstecznego zassysania? nie mowiac juz o blow magic paincie ktory wypełnia dysze na wskroś! POMYSL CZLOWIEKU TO CIE KIEDYS ZABIJE!
  
 
Cytat:
2005-09-28 19:02:48, stasiu pisze:
ODŁACZ TO TURBO!! czy ty wogule normalny jestes - zastosowales molekularny uskuteczniacz ciagu wstecznego zassysania? nie mowiac juz o blow magic paincie ktory wypełnia dysze na wskroś! POMYSL CZLOWIEKU TO CIE KIEDYS ZABIJE!







 
 
Gaznik powinien chodzic z dolotem pow i bez,u mnie bez chodzil lepiej.Widze ze masz problemy z tym gaznikiem,ja tez duzo czasu spedzilem zeby ten gaznik chodzil normalnie w 126 ,a itak efekt byl marny tzn nie bylo lepiej od serii.Daj lepiej seryjny gaznik do zrobienia komus kto ma o tym pojecie ,ja dawalem do Warszawy gosciowi ktory jezdzil w rally crosie ,niestety nie mam do niego zadnych namiarow,a szkoda bo zrobil zajebisty gaznik,ktory wygladal jak seryjny(seryjne dysze i nastawy,zadnych dziwactw),mial mocny dol i jeszcze lepsza gore a przy tym w miare normalne spalanie.
  
 
gaznik juz zaczyna chodzic jak bum cyk. jeszcze jedna rzecz i bedzie gitara i napewno lepiej od maluchowskiego , no i zero zalewania.
 
 
no wkoncu widze ze cosik zaczyna dzialac;d.....eh te 903.ty sie miesiac meczysz z ganzikiem..ja pol orku z silnikiem;p
  
 
Cytat:
2005-10-15 23:50:57, Pat_kdb pisze:
eh te 903



On ma 650