(silnik 903)Grupy selekcyjne cylindrów?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zwiazku z nowa ustawa postanowiłem ozywic muj lezacy bez uzytecznie silniczek zwiazku z tym udałem sie dopiwnicy i według ksiazki chciałem okreslic wymiary co i jak i troche sie zdziwiłem chociaz moze ksiazka nic wart nie jest niewiem temu pytam a wiec :
według ksiazki wystepuja grupy selekcyjne ACE wybite na bloku to dlaczego mój blok ma B i niema go w ksiazce ?
Druga sprawa moje tłoki sa 65,38 czemu tez niema ich w ksiazce zadych danych ?czyzby to jusz ostatnie zycie
i trzecia sprawa ten co skladał silnik co zauwazyłem dopiero po roku niechciało mi sie ogladac itp miał łep albo ja jej niemam pierscienie na tłoku tzn sa 1-uszczel. 2.uszczel.zgarniajacy3.zgarniajacy tak powinno byc a czemu mam 1.uszczel.2.uszczel.3 zgarniajacy ?
Pytam do pewnosci chcem wiedziec wasze zdanie mam swoja teorie ale dobrze sie podzielic
  
 
Rozmiar 65,38 wskazuje na 2 szlif
  
 
powiadasz drugi ale co do bloku to nic niewiesz ?chodzi mi czy nie jest cos namieszane zeby nieokazało sie ze tłoki 2 a blok inny skoro pierscienie sa pomieszane a dlaczego te tłoki nie sa opisane w ksiazce tzn wymiar?


[ wiadomość edytowana przez: Hudy05 dnia 2005-10-30 12:43:35 ]

[ wiadomość edytowana przez: Hudy05 dnia 2005-10-30 17:39:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: Hudy05 dnia 2005-10-30 17:40:20 ]
  
 
W ksiazce opisany jest nowy silnik.Kolejne nadwymiary to 0.2 , 0.4.....Literki ktore masz wybite na bloku to grupy selekcyjne nowych czesci.Wymiar nominalny ma kilka grup selekcyjnych.A o co ci wogole chodzi?
  
 
Cytat:
2005-11-01 14:58:18, mysza127 pisze:
W ksiazce opisany jest nowy silnik.Kolejne nadwymiary to 0.2 , 0.4.....Literki ktore masz wybite na bloku to grupy selekcyjne nowych czesci.Wymiar nominalny ma kilka grup selekcyjnych.A o co ci wogole chodzi?

grupy selekcyjne wiem ze sa wybite i to nowej czesci ale chodziło mi ze w ksiazce niema wzmianki o grupie selekcyjnej B a nie wieze ze jak ktos robił szlif nabił nowy symbol ACE maja podany wymiar a B niema nic chciałem wymiar B poznac skoro jest wybity rozumiesz ?