Prośba o pomoc w kompletowaniu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!! Na wstępie chciałbym pogratulować bardzo ciekawego form oraz prosić o wyrozumiałość
Jestem "noobem" w dziedzinie car audio, aczkolwiek chciałbym złożyć sobie przyzwoity zestaw nagłaśniający do mojego fokusa kombi
Słucham głównie hip hopu, acid jazzu i nie interesuje mnie techno Na początek planuje całkowite wygłuszenie auta, ponieważ to podstawa. Zakupiłem radyjko Alpine CDE-9846RM, gra u kumpla i gra wg. mnie bardzo dobrze.
Zmiana - chciałbym zakupić przedni zestaw, co polecicie?? Interesuje mnie głośniki nadajace się tylko do wolnego bitu lub czegos co ma linie basowa np. hh, drum’n’bas - czy power bass bedzie się nadawał, czy raczej coś innego?? cena do 400 zł zastanawiam się jeszcze nad wzmacniaczem Monacor`a HPB-604.

[ wiadomość edytowana przez: ras23 dnia 2006-05-27 21:15:02 ]

[ wiadomość edytowana przez: ras23 dnia 2006-05-28 20:01:46 ]
  
 
w tej cenie i w tym przedziale cenowym to świetny wybór Seria CK6 sprawdzi sie wysmienicie
  
 
OK, dzięki Vyzn-R właśnie nad tym zestawem się zastanawiam. I jednak się zdecyduje. Niedługo będę potrzebował porady przy zabudowie tyłu, ale wszystko w swoim czasie
Aha zapomniałbym!!! Jakiej grubości kupić przewody do tweeterów, a jakiej do głośników(żeby wszystko grało oka)??

Jeszcze raz dzięki pozdro

[ wiadomość edytowana przez: ras23 dnia 2006-06-01 15:47:21 ]
  
 
Jak to ma byc pod wzmacniaczem to do zwrotnic i wooferow musi byc min 2x2,5mm^2 z miedzi beztlenowej, do tweeterow moga zostac seryjne te co sa w zestawie Chociaz ja tez bym proponował je wymienic na lepsze jakosciowo
  
 
OK Dzieki Odezwę sięjeszcze w sprawie tyłu Na razie kompletje przedni zestaw - pozdro