Zamek od drzwi [126]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dokladnie chodzi o zamykanie na kluczyk...
gdy zamek w drzwiach
opuszcze na dol
czyli na 2 zebatke (mowa o tym z boku)
to rygielek sie wciska
i mozna kluczykiem zamknac drzwi
ale gdy jebne drzwiami i chce zamknac zamek
to rygielek w polowie sie blokuje i lipa jest
jak sie zamkne od srodka i postukam piacha w niego to czasem mu sie zachce poprawnie dzialac...
Nie rozumiem tego
mam ochote jebnac tym i nasrac na to :>

Zamek jest nowy
bebenek przy klamce ladnie chodzi
w lewo i w prawo nie zacina sie (po zdjeciu tej wajhy plastikowej)
wiec co to moze byc ????
  
 
to nasraj na to Dostanie smarowania i bedzie dobrze chodzic
  
 
Bez takich .....
Barry jak nasrasz to myjesz
Czyli widze ze pomimo zamka za 3 dychy dalej lipa ....
pozostaje regulacja .....
  
 
nie boj zaby Czuczu, jutro jak sie wyrobie to podjade do Barrego i zobacze co piszczy w tym zamku
  
 
sprobuj poregulowac troche tym "drutem" idacym od klamki wewn. do zamka. mialem kiedys podobny przypadek i podobnie krew mnie zalewala bo co bym nie zrobil nie bylo sily dociagnac rygielka zeby wskoczyl i zablokowal. powyginalem troche ten drut i juz ok.

ps: jeszcze jedna rzecz mi sie przez to dziala - klamka wewn. czasem nie wracala "do drzwi" po pociagnieciu, blokowala sie przez ten drut wlasnie.
  
 
Cytat:
sprobuj poregulowac troche tym "drutem" idacym od klamki wewn. do zamka. mialem kiedys podobny przypadek i podobnie krew mnie zalewala bo co bym nie zrobil nie bylo sily dociagnac rygielka zeby wskoczyl i zablokowal. powyginalem troche ten drut i juz ok.

ps: jeszcze jedna rzecz mi sie przez to dziala - klamka wewn. czasem nie wracala "do drzwi" po pociagnieciu, blokowala sie przez ten drut wlasnie.



U mnie jest dokładnie to samo i zawsze nie wiedziałem czego to wina thx mountez
  
 
A może jakiś "niedorobiony" ten zamek... ja np. ostatnio kupiłem kolektor wydechowy i tłumik mi nie chciał na niego spasować , tak, że takie rzeczy też trzeba brać pod uwagę...
  
 
Cytat:
2004-02-25 21:52:01, mountez pisze:
sprobuj poregulowac troche tym "drutem" idacym od klamki wewn. do zamka. mialem kiedys podobny przypadek i podobnie krew mnie zalewala bo co bym nie zrobil nie bylo sily dociagnac rygielka zeby wskoczyl i zablokowal. powyginalem troche ten drut i juz ok.

ps: jeszcze jedna rzecz mi sie przez to dziala - klamka wewn. czasem nie wracala "do drzwi" po pociagnieciu, blokowala sie przez ten drut wlasnie.


Hmm tam nie ma drutu
to jest plastik na takie zatrzaski
wiec odpada wyginanie ...
  
 
Cytat:
2004-02-26 11:52:53, Simon_126 pisze:
A może jakiś "niedorobiony" ten zamek... ja np. ostatnio kupiłem kolektor wydechowy i tłumik mi nie chciał na niego spasować , tak, że takie rzeczy też trzeba brać pod uwagę...


Za dluga linka od rozrusznika...
Albo te maluchy z czasem maleja
albo te pedaly robia coraz gorsze produkty...
Ludzie ktorzy maja malucha przez pare lat
powinny z zamknietymi oczami wsadzic silnik od lodzi motorewej
bo tutaj trzeba kombinowac z rzeczami seryjynmi !!...

I prosze Cie, nic nie mow o "niedorobieniu"
  
 
Cytat:
Hmm tam nie ma drutu
to jest plastik na takie zatrzaski
wiec odpada wyginanie


chodzi mi o drut laczacy sie z klamka wewnetrzna (ta co sie otwiera drzwi od srodka). chyba ze jest jakis inny typ z plastikowa wersja? ale nie sądze...

Cytat:
albo te pedaly robia coraz gorsze produkty...



tez mi sie tak zawsze wydaje. jakos stare czesci, nawet uzywane lepiej i dluzej sie sprawuja niz niekiedy nowka ze sklepu...
  
 
ten taki dlugi ???
jesli tak to racja jest metalowy...
Czyli jego musze powyginac/prostowac i probowaC ???doswiadczalnie
  
 
zawsze mozesz sprobowac. u mnie akurat to bylo przyczyna, ale kazdy maluch jest indywidualista
  
 
Zamek produkcji Fiata nie rzemiosło kupiony w ASO.

Więc watpie w niedorobienie - ostanio kupuje w ASO bo jest niedorobione jak cholera w wielu przypadkach ...
  
 
ja mam inny problem jak tylko mróz przyłapie to drzwi mi sie nie domykają i zamarza cały zamek w środku...myśle że ta zima już niedługo sie skończy.
  
 
czy ktos moglby dokladniej opisac ta regulacje linka tudziez czym innym zeby rygielek zaskakiwal. Bede wdzieczny. Pozdr