JBL 506CE maly problemik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!!
Mam zamiar kupic komplet na przod odseparowanych 13 mam mozilwosc zakupienia uzywanych JBL 506ce za cos kolo 140 zeta tyle ze komplet jest bez syczkow z tym wiaze sie moje pytanie jak dobrac syczki do glosnikow??? nie musza byc orginalne od zestawu??? ktore np. z allegro pasowalyby do tych glosnikow???
  
 
teraz pytanie... czy warto? za głosniki wysokotonowe ktore jakos graja trzeba zaplacic minimum 100zł a za 240zł kupisz juz taki kompletny uzywany zestaw Lub nowe innych firm ktore wcale nie ustepują temu pod wzgledem dzwieku
  
 
Faktycznie guzik sie oplaci lepiej zanawestuje i zakupie dystanse i wloze jakies nowe 16 np:
http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/27/products_id/122

dystanse beda gratis 300 zeta to maks jaki moge wydac w tej cenie lepszego nic chyba nie znajde??

  
 
zalezy do jakiej muzyki Do techno, HH i rapu to najlepszy wybór w tej kasie
  
 
Dzieki za podpowiedz!!! Wlasnie zamowilem ten zestaw jak zamontuje, troche wyglusze drzwi to napisze jak wrazenia z odsluchu podejzewam ze bedzie przesiadka jak z malucha do mercedesa bo obecnie mam boszmany tylko tak mysle czy montowac je pod wzmaka czy radio ale dam je pod wzmaka Pozdro!!!
  
 
zalezy jaki wzmak Jezeli cos markowego to zawsze lepiej pod wzmacniacz