Pola na nr startowe w kjs - szybkie pytanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy sa jakies okreslone ich wymiary czy po prostu maja byc widoczne? jaki najlepszy paten na nie? Bialy papier samoprzylepny? Czy nie odchodzi razem z lakierem? dzieki za sszybko odp bo chce w weekend wystartowac w mosp
  
 
Cytat:
2007-01-09 23:10:42, jaqo pisze:
Czy sa jakies okreslone ich wymiary czy po prostu maja byc widoczne? jaki najlepszy paten na nie? Bialy papier samoprzylepny? Czy nie odchodzi razem z lakierem? dzieki za sszybko odp bo chce w weekend wystartowac w mosp


Nie sa wymagane W kjs numery dostarcza organizator.
  
 
aha - to ten przepis
"5.2 Numery startowe
Numery startowe: w kolorze kontrastującym z barwą samochodu załoga we własnym zakresie musi
umieścić na przednich bocznych drzwiach samochodu (załącznik)
Brak obu numerów podczas trwania zawodów spowoduje karę do wykluczenia włącznie."
mowi tylko o tym ze mam sam nakleic tak? nie musze ich robic? upewniam sie.
  
 
Cytat:
2007-01-09 23:14:39, jaqo pisze:
aha - to ten przepis "5.2 Numery startowe Numery startowe: w kolorze kontrastującym z barwą samochodu załoga we własnym zakresie musi umieścić na przednich bocznych drzwiach samochodu (załącznik) Brak obu numerów podczas trwania zawodów spowoduje karę do wykluczenia włącznie." mowi tylko o tym ze mam sam nakleic tak? nie musze ich robic? upewniam sie.



Dostaniesz albo naklejki albo na kartce A4. Musisz to przykleic we wlasnym zakresie
  
 
Tak, pola startowe nie są wymagane. A jeśli chcesz sobie nakleić takie białe kwadraty to ja kupiłem w sklepie plastycznym już takie gotowe kwadraty (50 x 50 cm) - do kaszla taki rozmiar jest OK
  
 
Dzieki bardzo
  
 
Tylko nie pytaj w sklepie o papier a o folię samoprzylepną. Ja dawalem 5 zlotych za m2 bialej.