Jakim środkiem wyczyścić konsolę ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie,
O wielu już lat jeżdżę polunami, z racji tego, że zawsze dbam o auto wszystkie były co tydzień myte, odkużane, czyszczone i.t.d.Odkąd zakupiłem model plusa z 2000 roku zrobiło się znacznie przyjemniej.Mam jednak pewien problem dotyczący czyszczenia i konsewacji konsoli oraz pozostałych elementów wnętrza mianowicie w plusie wnętrze(oprócz tapicerki) wykonane jest z ''plastykopodobnego'' materiału o charakterze''gumowatym wręcz'' niestety nazwy materiału nie potrafię określić na pewno użytkownicy wiedzą o co chodzi.Wszelkie środki dostępne w hipermarketach jak i stacjach benzynowych zawodzą t.zn. zamiast czyścić pozostawiają powłokę pod, którą widać brud.Czym więc czyścić tego typu materiał, jak doprowadzić wnętrze mojego poldka do ładu ??, jeśli ktoś z pasjonatów zna odpowiedź na to pytanie bardzo proszę o kontakt wypróbuję chętnie domowe sprawdzone metody, oczywiście służę moimi poradami z zakresu poloneza lecz o innym profilu.
Aha! byłem dzisiaj w myjni ręcznej i tam oczywiście mają taki ''złoty'' środek'' lecz nie chcą wyjawić jego nazwy, a czyszczenie kosztuje 40 zł.niestety za drogo jak na moją kieszeń.
Pozdrawiam,
tomkomp.
  
 
Ja to zawsze myję wodą z mydłem za pomocą gąbki, wycieram do sucha ręcznikiem, a potem ewentualnie przecieram płynem do plastików takim za 4 zł z supermarketu. Po prostu jak się tego nie wymyje to nigdy nie będzie ładne.
  
 
Ja takiak Koot a potem plak