LC 90

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, na razie tylko teoretyzuje, mam na oku LC 90 rok prod. 1996, przebieg około 250tkm, wersja 3d, ponoć jest bezwypadkowa, silnik 3.0TD, macie jakieś uwagi na co patrzeć? Jest trochę zewnętrznie zaniedbana, rysy i otarcia jedno wgniecenie (nieduże przy wlewie), pękęnięty przedni migacz i tylna lampa oraz rozerwana tapicerka tylnych drzwi, cena około 20tzł. Wszelkie opinie, uwagi i sugestie mile widziane,dziękuję i pozdrawiam
ps. nigdy nie miałem 4 x 4 także też nie wiem na co zwracać uwagę.
  
 
jakis link do ogloszenia ?
Jaki silnik, przebieg czy byl uzywany w off roadzie ?
Jak z serwisem było ?
  
 
link do ogłoszenia: http://www.allegro.pl/item790200097_land_cruiser_90.html

a tu jedyna odpowiedź na maila:

"był bez wypadku, ale posiada małe mankamenty optyczne (zagięcie przy wlewie , peknięta lampa tylna i przedni kierunek , rozerwana tapicerka w tylnych drzwiach) technicznie jest ok . na wiosne włożyłem 3 tys w niego , wymieniłem amortyzatory na nowe orginalne japońskie , nowe sprzęgło z dociskiem ponieważ w zimie się zakopałem na nartach i zjarałem tarcze, nowe klocki i gumy na zawieszeniu , silnik ,napędy wszystko działa super. odpala na mrozie jak złoto" po następnym mailu z dalszymi pytaniami właściciel sięzdenerwował i podał numer tel do kontaktu odpowiadając tylko że samochód nie pali oleju.
  
 
Cytat:
2009-10-25 21:49:28, martinskorpio pisze:
po następnym mailu z dalszymi pytaniami właściciel sięzdenerwował i podał numer tel do kontaktu



Cwaniaczek nic wiecej ....
Malo zdjęć, nie ma tyłu, przód po jakims zderzeniu, z drzewem może czymś innym, auto jakby z boku retuszowane, widac ze bylo upalane w terenie a jednorazowe zakopanie sie w sniegu to raczej nie powod do spalenia tarczy, widac po oponach że autko raczej nie jezdzilo duzo po ...asfalcie, takch opon nie zalozy nikt "normalny" który nie zapuszcza sie tym w powazniejszy teren.
ja bym zalozył i bym jezdził tym po terenie ale jesli myslisz ze auto sluzylo do codziennego uzytku i nie zapuszczalo się w teren to nie wierz.

No i 20tysiakow to jakos malo no chyba ze auto jest mocno wyeksplatoane i ma skrzywiona rame.

  
 
Brat od kilku lat jeździ LC 90 Prado. W sumie naprawdę auto niemal bezawaryjne a jeździ dużo i codziennie. On kupował przez program Toyota Pewne Auto i ja bym też raczej polecała kupić bo możesz nabyć tzw. dziada. A części do tego modelu najtańsze nie są.
  
 
macie rację, dałem sobie spokój, lepiej więcej dopłacić a kupić coś pewnego, do tego LC też miałem wątpliwości, dzięki i pozdrawiam.
  
 
moze cos w stylu pajer II 2.8 TDI w bardzo dobrym stanie ?
Pajero ma doskonaly system trakcji mozna jechac z blokada po asfalcie dzieki SS.
  
 
myślę o czymś właśnie 4x4 tylko że z pewnej ręki (Pajero też jest ciekawe).. no i szczerze powiem musiałbym się pozbyć w tym momencie Yarisa którego mam od nowości (już 7 lat), pozdrawiam.