Mój CRX:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiec chce opisac moje nowe autko które przyprowadziłem niedawno
jest to Honda CRX 90Roku,kolor seledynowa perła
Silnik16z5 1.6 16V DOHC 124km
przeróbki :sportowy układ wydechowy ,strumienca,koncowy tłumik ULTERA,Chip z odcinką do 8300obr/min(jeszcze nie załozony)
Zawiesznie:
Kompletne zawieszenie WAITEC amorki +sprezyny-40mm
Koła:Fele 15 cali z oponkami 205/50R15
wiecj dopisze jak cos porobie


[ wiadomość edytowana przez: MAJER dnia 2007-06-07 22:34:10 ]
  
 
Pojawisz sie na streecie ?
  
 
W tym tygodniu nic nie ma.
  
 
majer a skrzynke juz masz?
Co powiesz w lipcu na wypad ożarowa coby sprawdzic osiagi crxa wybieram sie cienkim to na dwa auta byłoby raźniej
  
 
Z tego co widac na zdjeciach w profilu to chyba tylne prawe nadkole jest do roboty
  
 
Cytat:
2007-06-08 09:20:20, CZUCZU pisze:
majer a skrzynke juz masz? Co powiesz w lipcu na wypad ożarowa coby sprawdzic osiagi crxa wybieram sie cienkim to na dwa auta byłoby raźniej



Czuczu ja tez bym sie wybral wiec jak cos to bedzie nas trzech
  
 
no mozna sie wybrac
zczaic osiagi bez chipa i z chipem pozdro.Skrzynia bedzie po niedzieli na tygodniu przyjdzie
  
 
po sesji czyli w lipcu jade.
majer no to gut zakłądaj i sie scigniemy
  
 
Jak tam Rafałek ?
  
 
Jezdzic juz jezdzi nawet buta ma niekiepskiego ale musze go jeszcze odmulic i bedzie git zreszta dzis pare osob widziłao i mogło sie zemna przejechac i stwierdzic czy to jedzi
  
 
No ciekawie, Majer zrób zawieszenie, i wszystkie filtry tak jak gadalismy i bedzie jechal calkiem okej



Jak tam miejsce pod planeta juz zarezerwowane ?

[ wiadomość edytowana przez: Marek dnia 2007-06-15 07:31:06 ]
  
 
no ba rezewacje juz wykupione
  
 
Myśle ze CRX jeszcze nie pokazał wszystkiego na co go stać Ale i tak dawał rade
  
 
no nie było tak zle,jeszcze nie mam wyczutego go tak dobrze i troche trace na 1 biegu imi ra 3 ni weszla ale ogolnie tylko z 1 crx nie moglem wygrac.ale tak to wszytkie mam wygrane
  
 
A jak wyglądał pojedynek z czarnym bwm ??Wygrałeś czy nie. Pytam z ciekawości.


[ wiadomość edytowana przez: rzeszowiak dnia 2007-06-18 13:28:01 ]
  
 
pierwszy raz przegralem bo zle ruszyłem zdarza sie ,ale drugi raz jak przystało baty dostał
  
 
Dzis własnie przywiozłem nowa bude do mojego CRX dzieki pomocy kosy ,lesia,kosy szwagra ,mary ,Djsłonce.wreszcie bude mam dzis jeszcze apodam pare fotek dla ciekawskichpozdro for all!!!!!!
  
 
przedwczorja kupiłem sportowy układ dolotowy COLD AIR INTAKEi pocieszyłem sie nim 2 dni w moje urodziny mi panewke obkreciło!!!!!!!
  
 
Bo tak to jest kurde.
kupuje sie auto i wielka niewiadoma.
  
 
jak zwykle mam pecha ale co z tego.trzeba poczekac troche czasu i znowu wyjade i jak zwykle bede jeszcze szybszy ..i sie zacznie łojonko znowu ..jak narzie potrzebuje czasu a przedewszytkim duzo floty by zrobic crxpozdro