NOWY KLUBOWICZ - FOTKI !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco












  
 
Stan lakieru wizualnie dobry

Ale dla mnie jest za czysty (znaczki)


Pozdrawiam i witam w klubie
  
 
Ooo, a widzę, że fotki pstrykane gdzie ś na tyłach Uniwersamu Grochów, czyli w moich okolcach Poza tym blachy WF też to sugerują
  
 
samochod ma smaczek
  
 
Rewelka - auto jak igła! Mój mrówkojad przy tym wyglądałby jak ubogi krewny. Gratuluję udanej sesji foto.
Pozdrawiam serdecznie,
Wrolo
  
 
Ze smakiem i to się chwali. Brakuje mi jakiegoś kapuścianego znaczka i spoilera z tyłu.
  
 
Tylko nie kapusta!!! Przecież to miłorząb! Dla wyjaśnienia dodam, że to taka roślinka, którą uprawiano na Dalekim Wschodzie w klasztorach (buddyjskich) i pałacach.
Pozdr.,
Wrolo
  
 
Polska kapucha prosto ze Szkieletczyzny i tyle W tych montowanych w PL dawali kapuchę

[ wiadomość edytowana przez: piotr-ek dnia 2003-10-31 21:19:03 ]
  
 
zaraz zaraz czy to parking obok ronda Wiatraczna ??
hm co do samochodu łezka mi się w oku kręci bo trochę wygląda jak mój ( z dawnych lat)
ale ta blenda... oj ktoś skrzywidził esperaczkową blendę bardzo oj bardzo
  
 
Michal nieprzesadzaj ta blenda niewyglada az tak strasznie. Jest poprostu inna i nikt takiej niema. A autko wyglada na zadbane. Chcialbym mu sie dokladniej przyjzec. Moze w ta niedziele Kamil pojawi sie na Sadybie
  
 
blenda wyglada swietnie poprostu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Raz widzialem espero z taka blenda, fakt, fajna innowacja, cos nwego ale sadze ze po miesiacu bym na nia nie zwracal uwagi, wtedy bym chcial miec normalna blende a nia jakas zaklejona.
  
 
Auto fajne choć aż się prosi o jakiś element chromu..choćby pod szybą z boku..
Łukasz nie czyść obiektywu palcami bo masz na środku tłustą plamę!!
  
 
Cytat:
2003-11-01 07:24:32, Lasombra pisze:
zaraz zaraz czy to parking obok ronda Wiatraczna ??


  
 
Dziadostwo panowie To jest fura pierwsza klasa:











Ale kurde BURAK!!!!
  
 
Cytat:
Łukasz nie czyść obiektywu palcami bo masz na środku tłustą plamę!



Maćku! Autorem zdjęć jest posiadacz samochodu! Ja tylko wżuciełm foty!

Przecież wiecie że gdybym to ja robił zdjęcia to były by zapewne fajniejsze ujęcia - no i napewno w plenerze
  
 
piotr-ek BURAK to jest ten kto chce zrobic z nexi audi, co do tych niby tlustych plam na obiektywie to wina aparatu ze wzgledu na to ze jest stary, a co do blendy uwazam ze jest ok i wyglada inaczej niz wszystkie, a idea tuningu jest zrobienie samochodu orginalnego i jedynego w swoim rodzaju, takie jest moje zdanie, dzieki za opinie
  
 
Kamilu - po pierwsze witam Cię w klubie (to tak na wstępie ), a po drugie, ja rozumiem, że Piotrek mianem buraka nazwał właśnie właściciela widocznej na fotce zielonej audi - nexi
Nie ma więc czym się przejmować.

Pozdrawiam - Speed R
  
 
Kamil, ja przyznam sie szczerze myslalem o zaklejeniu blendy ale nie z powodow tuningowo-unikatowych tylko dlatego ze mam rozwalona... dzis na gieldzie kupilem jednak uzywana za cale 130zl i mimo ze nawet mi sie podoba Twoja wersja (naprawde!) to jednak nie bede zaklejal bo kojarzyloby mi sie w moim aucie z ukrywaniem defektow. A wogole to witaj w klubie!
  
 
SpeedR rowniez witam i a co do tego buraka to mam taka nadzieje ze to do audi - nexia, choc roznie mozna to zinterpretowac,
Klucho co do blendy dzieki za opinie jednak na niej nie jest nic przyklejane ona jest cala na nowo pomalowana na czarno, pozdrawiam wszystkich klubowiczow