Piekna Samarka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Widzialem w Bialymstoku pod akademikami piekna samarke (czerwona 2109) z sportowym kulkiem i slicznymi okraglymi zegarkami w komponowanymi w orginalana obudowe.Dodatkowo zestaw wskaznikow byl zamontowany w miejscu radyjka.Numeki zeczynaly sie bodajze od BLD lub BDL czyja to bryka moze ktos wie.Jak bedzie stala jeszcze raz to obiecuje ze pstrykne zdjatko
  
 
zrób zrób !!!
jestem ciekaw szczególnie tych zegarów
  
 
No coz powiem tak wkolo ze 100 studentow przy piwko a mnie kumpel to juz odciagal od niej bo stalem 15 minut sliniac sie.Byla piekna.A najfajniejsze bylo to ze sie miescily w orginalnym kloszu bez niczego.Poprostu Cudowne.
  
 
Zgadza się, ale według moich informacji jest fabryczna odmiana samary pod nazwą...... nie pamiętam. Mam w domu ściągnięty ze strony..... kurde nie pamiętam jakiej, skan folderu takiej właśnie samarki, jutro przyniosę do pracy i podeślę. U nas też jeździ taka jedna, biała, super całkiem inny samochód (nie żeby zwykła nie była super ).
  
 
Lekka zmyłka , chodziło mi o samarę z okrągłymi światłami., pod nazwą Carlota, oto ona:



  
 
Małe problemy techniczne, spróbujcie tutaj:
Carlota
  
 
hehe, zauważyłem na tej rycinie obok fotki że na obniżonych zawiasach wygląda jeszcze lepiej...
  
 
Dzisiaj znowu widziałem tą samarke. Wydaje mi się że te wskażniki są od Alfa Romeo i także kierownica (znaczek na nich |i obwiniety wąż).Strasznie mi się podoba.Zostawiłem namiary za wiczeraczką na klub i tel. kontaktowy może się odezwie.Znowu brak aparatu .
  
 
No to juz wszystko wiem na temat tej samary.Jest rowniez nowy kolega klubowy.Calosc jest wlasnego projektu.Kolega studiuje architekture i robil to na projekt.Zegary sa od 2106.Wsponiale podmieniona orginalna konsoleta na aluminowa.Ma przeslac zdjecia.Dzisiaj podziwialem na wlasne oczka ten efekcik.Samara oczywiscie w wersji fun z wspanialym szyberem.Ide bo juz nie moge
  
 
Strasznie chciałbym to zobaczyć . Jesli kolega tej samarki wie juz o klubie to może będzie okazja???
Sam chciałem zrobić to samo...nawet specjalnie po to kupiłem całą tablice od 2106.
Cięsze sie ,ze się z nim spotkałeś . Czekamy na fotki))
Paweł
  
 
Kolega wie o klubie i zaglada tu.Wyslal nawet zdjecia ale nie bylo odpowiedzi.Sam tez pamietam ten moment, ze przeschwile bylo pusto bo wysylalem zegarki w pazdzierniku.Jak cos to ma zrobiony caly folder taki jak dla nowki.Wszystko bedzie tylko teraz ma aktualnie obrone pracy dyplomowej.Milo bylo mu, ze ktos sie zainteresowal i docenil jego prace.
  
 
do kogo wysłał zdjęcia
  
 
Cos wspominal o linku na stronie
  
 
Ostatnio była a może i jeszcze jest do kupienia Samara Carlota rocznik 90 silnik 1,5 ospojlerowana fabrycznie,fabryczny szyberdach i sportowa kierownica,.Samochód bez gazu,pierwszy właściciel (i pomimo rzekomo 90 tys.km. ma ma ciśnienie od 8 do 9 atm ).Cena 4500 do uzg.W Puławach ją oglądałem
  
 
Przeglądając posty zauważyłem ten nie dokończony wątek.Teraz już jest finał.Zdjęcia na stronie.Kolega Paweł w Klubie.Jednak takie stowarzyszenie "umarłych ładzianek" coś daje.