Czy warto kupic ladawke?i jakie sa najslabsze punkty w 2107?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć mam pytanko takie jak w temacie prosze o rzetelne opinie doświadczonych użytkowników a nie tuningowców wizualnych itp
  
 
Witaj!
Moja 07 jest u mnie w domu od początku jej istnienia, czyli od 89 roku, także myśle, że sporo wiem.
Uważam, że jest to bardzo dobry, w miare wygodny samochod.
Jezeli byl zadbany to jeszcze dlugo pojezdzisz.
Jezeli chodzi o awarie to byl problem z "elektryka", poza tym tylko drobne awarie. Nigdy zadnych powaznych!
Z czystym sercem moge polecic!
  
 
kupic warto.
wazne, zeby buda byla niezezarta, a reszte zawsze tanio naprawisz. Najczesciej pada elektryka, ale nie sa to awarie powazne.
buda leci: podloga, progi, podszybie - jak to zdrowe, to reszta looz, dol drzwi zre zawsze, ale to akurat latwe do wymiany...
dobrze, zeby byl gaz....
i przejrzyj forum, temat byl juz omawiany pare razy... a o tym, co sie psuje i za ile, w temacie "nasze caloroczne naprawy"
  
 
Hmm ja kupilem Łade miesiac temu mimo ze mam maly problem z motorem to jestem z niej zadowolony tak jak mowil Adasco wazne sa blachy.

P.S. chcialem kupic golfa 1 i ciesze sie ze tego nie zrobilem
  
 
ja uwazam ze najslabsza stona sa wlasnie blach y a poza tym to nic. elektryka? przeciez tam nie ma zadnej elektryki raz mi chyba padl reg nap w alternatorze i to wszystko.
  
 
ah, np jeszcze zapomnialem dodac, ze najslabszym punktem w mojej 07 jest kierowca
  
 
Cytat:
P.S. chcialem kupic golfa 1 i ciesze sie ze tego nie zrobilem



hehheh....... skąd wiesz co lepsze? Jakbyś miał golfa1 to pewnie byś mówił "dobrze że nie kupiłem Łady"

Ja mam Jettę 1 i jakoś nie wydaje mi się żeby w ogóle było możliwe że Łada byłaby od niej lepsza... Co najwyżej może być podobna, ale gorzej wykonana i mniej trwała...

Najważniejsze w autach za taką cenę (2000-3000) jest to żeby były sprawne i się nie psuły... a reszta... to szczegóły...

Jakbym znalazł dobra Ładę , to bym ją kupił, ale trafiła się Jetta i tyle...
  
 
To powiem ci tak chcialem kupic golfa do 2000 i tego co mialem na oku kupil taki koles spotkalem go na pasie tak na niego nazekal ze japa zaczela mi sie smiac. A golf na bezyne to nie jest dobry zakup zre wachy na maxa.A ja moja Ładzitsu kupilem za 1700 z gazem fakt dotego doszedl remont silnika za okolo 400 i mam zajebiscie sprawne autko.VW jedynie dizla a za tyle nie da rady kupic dobrego dizla. A czesci do VW nie sa tanie a do Ładawek tak.
  
 
FAZI: Remont silnika za 400 zł??? Przeciez to nie moze byc remont!
Chyba, ze masz znizke -60%!
Nikt Ci remontu silnika za 400 zł nie zrobi!
  
 
Cytat:
Ja mam Jettę 1 i jakoś nie wydaje mi się żeby w ogóle było możliwe że Łada byłaby od niej lepsza... Co najwyżej może być podobna, ale gorzej wykonana i mniej trwała...



hehe, bardzo chętnie dokonam porównania

Fazi, ta jeta to właśnie w deslu... qrcze, Makaveli, gdzie ty części do tego dostaniesz...
btw. ile kosztuje ustawienie wtrysków dwa razy w roku?
  
 
Witam!
Ogolnie łady są ok jak mowią inni to blachy są ich najgorszą wadą ja mam 21099 i jestem zadowolony mam ja juz rok i jak narazie wymieniłem będiks w rozruszniku autko jest super.Jest jeszcze pare żeczy do zrobienia ale to błachostki.Części w miare tanie nie wszystkie, ale tanie.
Pozdrawiam
  
 
jesli chodzi o Ladiczke to calkiem wporządku samochód .na co mozna narzekac to blachy a jesli chodzi o palenie to nic jej nieprzeszkadza













narazka pozdrowienka
  
 
im wiecej narzekam na auto tym wiecej sie wali a ze ja jestem zadowolony z niej to narzekam jak mam zly dzien

Ps OSTATNIO MAM SAME ZLE DNI Hmmmmm