Nowe foto : LeszeksB Car

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nowe foto jeszzce gorące :
  
 
Fajnie sobie przyciemniles te szybki ale usun z tylnej klapy te oznaczenia no i pomysl o alusach i bedzie spox
  
 
Extra, tylko jeszcze tylna szyba nie pasuje do reszty. A i Planeta wygląda całkiem inaczej w dzień, bez ludzi i samochodów pod nią Ale samochodzik spoczko
  
 
Nie wiem jak wy ale ja wole w tylniej szybie roletę, jest delikatny prześwit przez autko nikt sie nie czepia i w nocy łatwiej cofać.
  
 
spoko autko tylko sie nim zachwycac a czuczu a mi bys zrobił taka sesje w najblizszym czasie tez escorcika ??????????
  
 
fajne szybki teraz tylko fele i spokx wygladzik
  
 
Widzę, że autko zaczyna nabierać wyglądu

W przyszłości można je jeszcze obniżyć i polakierować te zderzaki w kolor nadwozia.

Ogólne wrażenia pozytywne
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Boroweq dnia 2004-04-03 15:03:50 ]
  
 
Nie ma problemu...
Trzeba tylko wczesniej mówic ze sie wpadnie - nei zawsze mam aparat !!!!!!!
  
 
Szybki lux, kto Ci to zrobil? Jest na nie papierek? Jednyne co mnie razi to te znaczki z tylu, nie wiem czy masz 1.6 , ale juz to GTI nie pasuje i to bardzo. Moze nie tak jak kiedys jakad z Adasiem pod warszawa widzielismy Merca M-POWER , ale jednak razi. Zycze powodzonka w tunowaniu. Pozdr


[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2004-04-03 20:33:59 ]
  
 
no niezle, tylnia szyba będzie blachą robiona?? Ja bym zrobil falistą.
t
  
 
dla mnie norma nic szczegolnego, tylko szybki i tłumik standart
  
 
no raza naklejki gsi no i ten wlot atrapa, a i ta naklejka z boku na wlew tez nie pasuje a no i szyba a reszta spoko szybki ok, pewnie nie przyciemnial tylnej zeby widziec w nocy gdzie cofa
  
 
Czesc wszystkim!!!!!
Ciesza mnie wasze pozytywne wypowiedzi.Wzialem wszystkie uwagi do "serca" i postaram cos zrobic. Zastanawiam sie co zrobic z tylnymi swiatlami.Jak myslicie???
  
 
Najlepiej lexus look choc wiem ze to nie tani zakup . Malowania, klejenia itd nie polecam bo to tylko przyciaga niebieskich. Ja mialem klopoty przez to jak matiz skasowal mi Poldka, bo mialem przyciemnione lampy i on twierdzil ze nie widzial kierunkowskazu. Pozniej w sądzie musialem troszke sciemniac ze te typy tak miały