To był spotttt!!!!!!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
spot!!!!!
  
 
Spox,ale nam to chyba nie grozi bynajmniej nie na spotach pod centrum.
  
 
O kurde........
Tez bym tak chciał ciekawe czy by mnei połozyli ....
A potem do komendanta na skarge ....
  
 
Ja bym tak chcial
  
 
No tak jak cos ciekawego sie dzieje na osiedlu to mnie zawsze ominie, no moze boza zabawami Legii po meczu , ehh, teraz bede juz nabiezaco i jak cos to postaram sie porobic troche fotek....
  
 
racja bardzo ciekawe spodkanie wpada policja i kłada CIE na ziemie i z gana do CIEBIE celuja
wole nie miec takich przezyc
  
 
Byloby o czym wnukom opowiadac, a zreszta co oni moga zrobic? Bymbyl na piechote to raczej adidasow by mi nie zarekwirowali
  
 
A mnie coś takiego kiedyś spotkało, brat w krakowie studiował i ładzianka z ciemnymi szybami wtedy jezdziłem. Rok chyba 94, wybraliśmy sie o 22 na przejazdzkę, na nowej hucie droge zajezdza radiowóz, wszyscy z auta rece na dach. Auto trzepia a tam same butelki i to nie puste jeszcze . Wszystkich posprawdzali autko przeszukali -sklep rtv gdzies okradli i mysleli ze to my. Powiem tyle, nic przyjemnego tłumaczyc się głupolom z prewencji, wole juz drogówkę. A w stalówce tez kiedyś mi autko trzepali i dikumenty i kolezanke sprawdzali nio armagedon. A wszystko przez to ze wjechałem do lasu na piknik a przed maską był szlaban i WP k... ma... ale to rok 91 był.