Nowy tlumiczek :]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
obiecalem ze sie pochwale a wiec sie chwale

zdjecia tutaj:

Galeria na pbase.com



wydech robiony w Warszawskim el-tec'u

troszke buczy ale czasami jest milo... zobaczymy czy sie przyjmie.
modyfikacja w 100% odrwacalna :]
  
 
ile PLN??
Witamy w gronie dwuwydechowców
  
 
Cytat:
2004-05-06 20:00:12, CarinaGTI pisze:
ile PLN??
Witamy w gronie dwuwydechowców



1100 pln
  
 
hmmm cena kusząca, więc kto jeszcze chce byc double impact??
  
 
naprawde pięknie wygląda
a cena hmm, dla mnie chyba lekko za duża ale warta końcowego efektu
  
 
Konrad a ty nie masz w standarcie dwóch rurek
A Szad wozik super co juz zreszta wiadomo o do tego rurki wydaje mi sie ze dopasowane super tylko powiedz mi jak to wkomponowałes w zderzak bo juz zgłupialem czy były naciecia po obu stronkach czy nie i dokładniej co dostałes za ten 110 zł :]
  
 
Cytat:
2004-05-06 20:56:16, bisua pisze:
Konrad a ty nie masz w standarcie dwóch rurek
A Szad wozik super co juz zreszta wiadomo o do tego rurki wydaje mi sie ze dopasowane super tylko powiedz mi jak to wkomponowałes w zderzak bo juz zgłupialem czy były naciecia po obu stronkach czy nie i dokładniej co dostałes za ten 110 zł :]



z tylu jest podkladka pod zderzak MS Design.

za 1100 pln masz tlumik, koncowki, przeprowadzenie spalin na druga strone samochodu plus ewentualne poprawki
  
 
ladnie wyglada...... o to chodzilo
tylko nie podoba mi sie cena....
  
 
Cytat:
2004-05-06 22:48:20, grzybek-r pisze:
ladnie wyglada...... o to chodzilo
tylko nie podoba mi sie cena....



to znadz taniej... dostaniesz na browar...

przypomne ze wszystko jest zrobione z nierdzewnej kwasowki. 4 koncowki i tlumik polerowane. roboty na caly dzien. ale czekam na tansze propozycje!
  
 
nie no spoko... naprawde fajnie wyglada.....
widocznie warszawa rzadzi sie wlasnymi prawami cenowymi.......
  
 
Cytat:
2004-05-06 22:53:14, grzybek-r pisze:
nie no spoko... naprawde fajnie wyglada.....
widocznie warszawa rzadzi sie wlasnymi prawami cenowymi.......



w dalszym ciagu nie podales lepszej oferty cenowej!!!

nie zwalaj na warszawe bo to naprawde nie jest drogo.
  
 
dobra Ok ile zaplaciles za robocizne sama? bez materialow?
  
 
moze inaczej...:
ile wyniosl Cie tlumik , ile materialy a ile robocizna?
  
 
rany, Szad, wygląda czadowo!

pewnie dzięki temu że są fabryczne wycięcia na wydech, a nie że końcówki wystają poniżej poziomu zderzaka...

najładniejsza Corollka o jakiej wiem!!!!

- zjawiłbyś się na któryms spocie w Sadybie, hę?
bardzo chciałbym obejrzeć ten samochodzik na żywo - jest tak ładnie zrobiony pod mój gust
I jeszcze jedno - jak z osiągami po tej zmianie?

[ wiadomość edytowana przez: MaciekB dnia 2004-05-06 23:13:33 ]
  
 
ładne Szad ale czy nie będzie dysonansu z iloscia koników pod maską....
  
 
Cena, cena... masz 1 tlumik czy dwa?? Bo z 1 tlumikiem na 4 rury to uczciwa cena... jak dwa to bardzo dobra cena... zalezy jeszcze jakie tam tlumiki upchali...

PS. A nie lepiej dolozyc do jakies renowomowanej firmy ,gdzie dostajesz gwarancje przyrostu mocy i tego ze za 2tys km tlumik zacznie "rzadzic" na dzielnicy??
  
 
A miało być tak pięknie! Takie ładne końcówki miały być...
Niestety, to co mnie poza końcówkami martwiło, martwi mnie nadal szad i teraz nie są to już moje domysły tylko fakt dokonany. Z lekka nawiązując, pozwolę sobie zganić Cię abyś skoro już zrobiłeś to co zrobiłeś, nie ośmieszał się i swojego auta tekstem "znajdź taniej", z którym tak energicznie na kogoś napadłeś.
Cóż, pozostaje życzyć przyjemnej eksploatacji, ale braw nie będzie.
  
 
Sory ale grzybek-r - czepiasz się, chciał zrobić za tyle znalazł i zrobił. Znasz tańsze miejsce na takie modyfikacje to proponuję poradzić je innym kolegom w watku Serwisy, warsztaty...
może ktoś też cos takiego planuje i skorzysta.

A co do autka wygląda bojowo

Nie to żebym był fanem takich modyfikacji, ale tu naprawde jest OK.

Mam tylko jedno pytanie szad -jak z dymkiem od wydechu - widać go z obu końcówek. Bo widziałem Daewoo Musso (to własnie ten WO ELSAD) i też ma takie coś, ale widać że dymi mu tylko jedna ta przy tłumika i kichowato to wygląda.


  
 
Cytat:
2004-05-07 05:57:16, Aveuser pisze:
A miało być tak pięknie! Takie ładne końcówki miały być...
Niestety, to co mnie poza końcówkami martwiło, martwi mnie nadal szad i teraz nie są to już moje domysły tylko fakt dokonany. Z lekka nawiązując, pozwolę sobie zganić Cię abyś skoro już zrobiłeś to co zrobiłeś, nie ośmieszał się i swojego auta tekstem "znajdź taniej", z którym tak energicznie na kogoś napadłeś.
Cóż, pozostaje życzyć przyjemnej eksploatacji, ale braw nie będzie.



czy ja juz Ci kikdys o tym nie pisalem?
znalazlem bardzo dobra firme (el-tec) ktora zrobila to za mala kase!!! to zle???? jakbym zaplacil 3 tysie to bys klaskal? troszke chyba kompleksow masz.


na spot oczywiscie wpadne. jeszcze tylko obnize sprezyny juz mam.


co do dymku to ciezko stwierdzic bo jest za cieplo na dykem. ale konstrukcja jest taka ze powinno z obu leciec :] na reke wieje z obu tak samo.

co do osiagow jako ze tlumik jest przelotowo komorowy i rozdwojony na dwa osiagi sa chyba zblizone do tych na seryjnym. teraz waham sie pomiedzy robieniem przelotu (glosniej) a wyciszaniem (tlumienie)

moc czy sluch?
  
 
Mrrrrrr, mów mi tak dalej, uwielbiam takich twardzieli wierzgających jak tylko ktoś powie, że coś jest "be".

P.S.
Trzy tysiące i klaskanie... Tak na dobrą sprawę nie jestem pewien czy wiesz na co wydałeś ten jeden... i mowa o kompleksach, no baaa.