KLUBOWE MYCIE :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj z Fazim, Martyną i moja kolezanką, podjechalismy na myjke reczna, kosztuje tylko 5 zl niezaleznie ile czasu sie kozysta, bekowo bylo, macie ponizej fotki










  
 
Niezła cena .
Ja ostatnio byłem na takiej samoobsługowej w Wawie i... nie nadążyłem z wkładaniem pieniędzy do tego automatu . Po podsumowaniu wyszło, ze lepiej było zapłacić za umycie Łaciatej, niż się samemu za to brać.
  
 
Franc, co to za felgi? Standard z jakimis dekielkami?
Fajnie jest sobie Ładną wypucować!!
  
 
felgi standard z deklami od fso, sam malowalem wszystko.
  
 
Tam w gdansku jest taniej umyc niz w gdyni, ostatnio bylem na hutniczej na Karszerze( dobrze napisalem ? ) i za 5 zeta to raczej sie nie umyje dokladnie bo 3ba sie uwijac a wszystkiego brudu nie zmyjesz nawet od cisnieniem 100 bar (szczegolnie takiego co ma ponad pol roku )
  
 
Dokładnie, jakoś nie mam przekonania do Karcherów. Ostatnio byłem na takiej myjce ręcznej, to chłopaki umyli mi tak samochód,że owszem karoseria była całkiem spoko umyta, ale szyby... Dajcie spokój! Oni po prostu tylko je oblali wodą, nikt ich nie przetarł nawet..
  
 
Dobrze ustawiony Karcher jest okrutny nie tylko dla brudu ale i dla lakieru , już raz musiałem malować drzwi od kierowcy normalnie zerwało mi płat lakieru bezbarwnego teraz urzywam go z głową
  
 
To nie przypuszczałem,że do takich rzeczy jest zdolny!
  
 
Karcher jest zdolny do jeszcze lepszych rzeczy
koledze pekla szyba w mazdzie bo za blisko przylozyl u gory i pekla powierzchniowa warstwa na samym srodku (rozwarstwila sie z brzegu i polecialo dalej).
  
 
Franc napisz gdzie ta myjka za 5 zeta bo ja myję nad rzeczką za friko tylko strach bo nieraz mylycja sie kręci i albo się zdąży albo po kieszeni.
  
 
na Zaspie na Pilotow, na terenie parkingu strzezonego,obok jest jakas wulkanizacja czy warsztat.
  
 
A ja myję pod blokiem Niestety tez można dostać mandat, ale jakoś mnie nie stać, żeby dać za partactwo na myjni ręcznej 18 zł Z chęcią znalazłbym jakąś myjkę w stylu tej gdańskiej gdzieś w okolicach Chylonii.

PS. A Fazi jeszcze nie założył zderzaka
  
 
a ja se myje wezem na dzialce
ostatnio - codziennie
  
 
a to bez zderzaka to mozna jedzic wedle przepisow?
bo fajnie tak autko wyglada moze bym sam wytargal..

[ wiadomość edytowana przez: Bania dnia 2004-06-03 13:08:02 ]
  
 
Policja sie nie czepia do tego ze bez zdezaka jezdze jak narazie.Leszku zdezak zaloze jak polakieruje auto po co mam zakladac jak bedemusial zarraz zdiac
  
 
Franc, a czym malowałeś fele?
  
 
podklad Unikor C Dekoral 2 razy a wieszchnia warstwa to Nobiles - Felga 2 razy, na kapsle przed nobilesem podklad do pladtiku.
  
 
A czym pomalować logo z grilla? Bo chciałbym przywrócić dawny srebrny kolor... Co prawda jak oryginał pewnie nie będzie wyglądać...
  
 
Cytat:
2004-06-03 23:25:44, krycho pisze:
A czym pomalować logo z grilla? Bo chciałbym przywrócić dawny srebrny kolor... Co prawda jak oryginał pewnie nie będzie wyglądać...



Naklej płatek folii aluminiowej i wytnij dokladnie logo, a potem zalej to żywicą. Możesz użyć innego metalu. W mojej ładzie jest to płatek złota pomalowany wokół czerwoną emalią i zalany epoksydem ...ma się te znajomości u konserwatorów i restauratorów sztuki!
  
 
A mniej wyrafinowana metoda?