Pilnie potrzebna pomoc -W-wa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

mam spory problem. Moja żonka wybrała się w dalszą trasę naszą Carinka E. Po drodze zatrzymała się w W-wie (tzn. ma to zrobić, ale jeszcze nie dojechała). I niestety jest jakiś problem z Toyotka. Spadek mocy, paląca się "jakaś" kontrolka (wiecie jak to jest z kobietami. W związku z tym potrzebuję pomocy od przyjaciół Toyoty z W-wy. Gdzie jutro (sobota 3-07-2004) podjechać z Carina żeby zobaczyli i coś zaradzili?

Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Zawsze służę swoją pomocą w Lublinie.

SPRAWA BARDZO PILNA!!!

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-07-02 21:40:24, Zidi pisze:
Witam,

mam spory problem. Moja żonka wybrała się w dalszą trasę naszą Carinka E. Po drodze zatrzymała się w W-wie (tzn. ma to zrobić, ale jeszcze nie dojechała). I niestety jest jakiś problem z Toyotka. Spadek mocy, paląca się "jakaś" kontrolka (wiecie jak to jest z kobietami. W związku z tym potrzebuję pomocy od przyjaciół Toyoty z W-wy. Gdzie jutro (sobota 3-07-2004) podjechać z Carina żeby zobaczyli i coś zaradzili?

Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Zawsze służę swoją pomocą w Lublinie.

SPRAWA BARDZO PILNA!!!

Pozdrawiam



Chodzi Ci o adresy ASO ? A w jakiej dzielnicy sie zatrzyma ?
Może jechać ?
  
 
Dojechała już na miejsce. Wyślę ją jutro do ASO Chodzeń (albo coś takiego). Samochód jest na Ursynowie. Chyba, że jest tam coś jeszcze, gdzie pomogą.
  
 
Chodzeń jest najbliżej Ursynowa. I trudno się zgubić, bo przy Puławskiej ( to już obrzeża Piaseczna).
Dobrze, że żona i carina już na miejscu, bo samotna kobieta na drodze, o tej porze, to aż strach.