Spocik Radomski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wedle prośby i regulaminu aby nie robić bałaganu przenosze i rozpoczynam nowy wątek a mianowicie spotkanie Lobowiczów okręgu Radomskiego i wszystkich chętnych.Moja propozycja na miejsce spotkania to Iłża.Myślałem o terminie 23.07.06r.Czekam na wasze propozycje.
  
 
Jestem chętny, poczekamy czy będzie dalszy odzew. Na razie jednak proponuje pierwsze spotkanie na miejscu, w Radomiu. Poznamy się, obejrzymy nasze Omegi, a potem ewentualnie wybeirzemy miejsce i pojedziemy gdzies dalej, choćby do Iłży.
  
 
Jestem gotów.
  
 
Chetnie bym się zjawił bo mam sentyment do miasta Radomia. przecież ztamtąd kupiłem mojego bestialesa ale niestety termin mi nie odpowiada gdyż mam akurat w ten weekend wesele (ale nie moje) i nie dam rady. Może nastepnym razem.
Pozdrowienia
  
 
..No to jak - robimy jakies spotkanko?
  
 
Hej!
W Radomiu będę 24-26 listopada.
Ten przedział jak najbardziej mi pasuje
Nie wiem jak innym - chętnym w dalszej kolejności - ale jeśli "wypali" to piszę się jak najbardziej
Pzdr
Arielka
  
 
..No to czekamy na odpowiedzi pozostałych.. Co do godziny Arielka sie dogadamy
  
 
..Proponuje 25 Listopad - godzina 15:00 Stacja JET ul.Kielecka.
  
 
Cytat:
2006-10-31 11:43:50, AndrzejMT pisze:
..Proponuje 25 Listopad - godzina 15:00 Stacja JET ul.Kielecka.


Endriu, u mnie odpada.Ja mam czas dopiero około 18.
  
 
..Seba godzina jest do ustalenia..

..No to zmienmy na 18:00 tego samego dnia, to samo miejsce..


..Tylko kurde gdzie Ci chetni..

Dopisywać sie na liste:
1. Andrzej
2. Arleta
3. Seba
  
 
No wkońcu są jakieś reakcje z Radomskiego i chęć spotkania.Andrzej plusik dla ciebie za inicjatywe.
Ja się pisze.

Dopisywać sie na liste:
1. Andrzej
2. Arleta
3. Seba
4. mario 73
  
 
Cytat:
2006-11-02 08:28:02, AndrzejMT pisze:
..Seba godzina jest do ustalenia.. ..No to zmienmy na 18:00 tego samego dnia, to samo miejsce.. ..Tylko kurde gdzie Ci chetni.. Dopisywać sie na liste: 1. Andrzej 2. Arleta 3. Seba


Tak, tak !!
18:01 , a możliwe, że zjawię się nawet troszkę później
  
 
..Mam nadzieje ze pogoda nam dopisze, to po pierwsze,
po drugie mam nadzieje ze frekwencja tez nie bedzie az taka zła
  
 
no to koledzy i ja sie zjawie, i może robetrho wpadnie zobaczymy, do zobaczyska pozdrawiam cmatt
  
 
..no to super. Pogoda jest wysmienita
  
 
Ja już sie pomału szykuje do wyjazdu jeszcze pare spraw 16:30 start z Żyrardowa i tak spokojnie( ) jadąc będe
  
 
..No i po.. Było bardzo sympatycznie..
..Liczebność dość spora jak na ta pore no i ostatkowy wieczór ..Arielka sie tylko troszke spozniła no i Roberto uderzył na stolice, ale czujnie zastał nawrócony na wlasciwa droge..

..Nie wiem jak to sie stało ale ocalaly mi tylko ponizsze zdjecia:



..Nie obyło się i bez modyfikacji zwiekszajacych V-max poprzez zredukowanie współczynnika oporu w jak ze ekonomicznym seniu zużywającym 1L do 100km/h :


..Zakochany w Warszawie lecz zawrócony na właściwa trase , zapakowany gadgetami, prosto od Mariosa, i jego srebrna "Bee":



..Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu - Aaaaj

[ wiadomość edytowana przez: AndrzejMT dnia 2006-11-25 22:48:31 ]
  
 
Cytat:
2006-11-25 22:24:30, AndrzejMT pisze:
..No i po.. Było bardzo sympatycznie.. ..Liczebność dość spora jak na ta pore no i ostatkowy wieczór ..Arielka sie tylko troszke spozniła no i Roberto uderzył na stolice, ale czujnie zastał nawrócony na wlasciwa droge..


Hehe
Dzięki chłopaki (i dziewczyny ,że poczekaliście
No i dzięki, że wygoniliście ,bo zdążyłam jeszcze na zajęcia
(a raczej ich ostatnie 15 minut
Gdybym nie, miałabym pozamiatane
Za pomysł - AndrzejMT-owi aplauz, bis
Pzdr
Arielka
  
 
Cytat:
2006-11-25 22:24:30, AndrzejMT pisze:
..No i po.. Było bardzo sympatycznie.. Roberto uderzył na stolice, ale czujnie zastał nawrócony na wlasciwa droge..



w ostatnim momencie - na rondzie

fajnie było , no i cieplutko , jedynie szkoda że miejscowi tak słabo dopisali !!

  
 
..Dokładnie Roberto

..mam nadzieje ze next time bedzie równie ciepły i nie co liczniejszy, chociaż "takich dwoje jak nas troje nie ma ani jednego" - w sumie to liczebnosc wieksza ale text odpowiedni..

..Arielka - smsa dostałaś, jak bedziesz w Radomiu daj cynk, coś sie znów zorganizuje, nie koniecznie "pierogi z mizerią" w Maku