Krakowski Rally-Oes: Zapraszamy na I Eliminację !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Klub Rajdowy Rally-Kraków zaprasza zawodników i kibiców, na I Eliminację „Krakowskiego Rally-Oesu”, która odbędzie się 18 marca br. na terenie byłego Prefabetu (Maxi-Schrottu) przy ul. Centralnej w Krakowie.
Trasa imprezy będzie składała się z atrakcyjnej (betonowo- szutrowej) próby (ok. 1.3 km) w formie mini-oesu, przejeżdżanej trzykrotnie (do najlepszego wyniku będą zaliczone 2 najlepsze czasy) lub czterokrotnie - w zależności od frekwencji. Start do próby będzie poprzedzony jednym przejazdem treningowym.

Ilość zawodników ograniczona do 40- zgłoszenia można składać tylko w formie e-mailowej na adres: zgloszenia@rallykrakow.com- formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie klubowej. Telefon kontaktowy 0501-284-034. Zgłoszenia można przesyłać do poniedziałku 12.03 do piątku 16.03 br. W przypadku zamknięcia listy zgłoszeń kolejne zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową.

Przewidziany start imprezy o godz. 9.30 - zapisy na miejscu od godz. 8.30 do 9.00

Wpisowe 50 zł – w cenie wpisowego dla załogi przewidziany jest ciepły posiłek. Dla najlepszych czekają puchary, medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Bieżące informacje na temat imprezy, regulaminy i formularze zgłoszeniowe- dostępne na stronach www.rallykrakow.com oraz www.erajdy.com .

Serdecznie Zapraszamy !

ps. już wkrótce więcej informacji


[ wiadomość edytowana przez: Konrad_P dnia 2007-03-11 22:19:46 ]
  
 
przypominam ze dla klubowiczów biorących czynny udział w organizacji i zarazem startujących wpisowe wynosi 50 %
  
 
Jam już wysłał zgłoszenie na zgloszenia@rallykrakow.com
  
 
mam prośbę aby na zgłoszeniu dokładnie wpisać pojemność silnika a nie ogólnie np. 1600, inaczej zgłoszenie zostanie odrzucone !
  
 
.... chyba plik z regulaminem jest jakiś zepsuty

pozdr.matt

edit: jest ok, to moj komp jest popsuty

[ wiadomość edytowana przez: matt_ dnia 2007-03-12 21:45:22 ]
  
 
Cytat:
2007-03-12 21:30:46, matt_ pisze:
.... chyba plik z regulaminem jest jakiś zepsuty pozdr.matt edit: jest ok, to moj komp jest popsuty [ wiadomość edytowana przez: matt_ dnia 2007-03-12 21:45:22 ]



hehe akurat trafiłeś w te 3 sekund gdy był upload

lista zgłoszeń juz dostępna na stronie
  
 
aha na życzenie jednego ze sponsorów dodatkowo wprowadzamy Puchar Pań !
  
 
dzisiaj uzgodniono że przyjmujemy 50 załóg i ani jednej więcej żeby niepotrzebnie nie przedłużać przejazdów !
  
 
Imprezka super bardzo udana. Troche trasa dziurawa ale te odcinki szutrowe dawały dużo frajdy. Brawa dla organizatorów.
  
 
no i po imprezie, padam z nóg
przepraszam zawodników w imieniu klubu za to zamieszanie i chaos na początku, rok przerwy dał znać o sobie, no i ten zepsuty agregat też dał popalić, nie dało się nic drukować i laptop Arka ledwo zipał przez połowę imprezy- miały być wyniki na bieżąco i dupa blada, ale potem myślę że poszło bardzo sprawnie, dzięki czemu zrobiliśmy 4 przejazdy rozdanie nagród skromne, mam nadzieję że pucharki i medale się podobają
dziękuję wszystkim startującym za przybycie, mam nadzieję że trasa Wam się podobała, dziękuję chłopakom za pomoc przy imprezie, no i oczywiście dzięki wielkie dla sponsorów dzięki czemu można było zafundować pucharki, medale i nagrody
  
 
Wielki szacunek do chłopaków i Konrada za zorganizowanie tak znakomitej imprezy. Na Kjs-ach AK nie ma tylu upiminkówi, sponsorów co było wczoraj. Trasa jak na warunki panujące na tym placu, była ustawiona chyba najlepiej jak sie dało, no i puszczanie zawodników jeden za drugim super sprawa. Dosyć szybkie odcinki bez kręcenia się wokół pachołków dawały świetną zabawę. Szkoda że pod koniec zerwał się taki wiatr, ale i tak pogoda była w niedziele dla nas łaskawa.

Jeszcze raz dzięki za impreskę, a najbardziej to podobają mi się te kielonki na smyczy, Gadziowi zresztą chyba też bo całą imprezę pocinał z nim na szyi.
  
 
bo te kielonek to był odbiornik który poszukiwał nadajnika
  
 
>>> ZDJĘCIA <<<
  
 
img127.imageshack.us/img127/9118/67501058qu0.jpg

img127.imageshack.us/img127/3061/11gs3.jpg
img45.imageshack.us/img45/1917/10vs0.jpg
img127.imageshack.us/img127/4707/10651829dw2.jpg
img519.imageshack.us/img519/3461/15912967pp0.jpg

reszta zdjec puzniej bo mi imageschak niedziala i net cos zwalnia


[ wiadomość edytowana przez: Konrad_P dnia 2007-03-20 10:58:24 ]
[ powód edycji: punkt 4 Regulaminu - wrzucami linki nie fotki ! ]
  
 
img394.imageshack.us/img394/5158/12ap0.jpg
img394.imageshack.us/img394/6163/d16wf3.jpg
img394.imageshack.us/img394/6366/22508555bd9.jpg
img66.imageshack.us/img66/8480/93868127ks6.jpg

[ wiadomość edytowana przez: Konrad_P dnia 2007-03-20 10:59:38 ]
[ powód edycji: punkt 4 Regulaminu - wrzucami linki nie fotki ! ]
  
 
tylu pstrykaczy było i tylko dwie galerie
  
 
ja mam fotki na płytce, to Ci Konrad podrzucę, mój kumpel z pracy je robił.Jest tego trochę tyle że sporo jest robionych serią 10 zdjeć na sekundę


[ wiadomość edytowana przez: Gadzio dnia 2007-03-21 18:09:22 ]
  
 
Jak faktycznie 10zdjec na sekunde to tez sie pisze na ta plytke, a tak poza tym imprezka byla super. Dzieki wszystkim
  
 
kosmo tak się składa że akurat też jesteś na tych zdjeciach, może zrobię tak jutro postaram się to wrzucić do kumpla na serwer i dam linka na forum.


[ wiadomość edytowana przez: Gadzio dnia 2007-03-22 00:13:54 ]
  
 
Ogolnie impreza bardzo fajna traska spoko... Jak Konradu przycisnie organizacyjnie w 2 el. i wyeliminuje przestoje przed i po to bedzie super!
PitusK: fajne foty szkoda, ze mnie nie ma ;/
Gadzio jakbym wsrod twoich fot gdzies sie znalazl (nr29) albo kolega (nr26) to daj znac bo cos cienko w temacie fotek strasznie (to kolejny minusik do poprawienia na raz nastepny )
Pozdrawiam