ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kacper - dzięki - jesteś wielki!!
Mam jednak małe doświadczenie w sprzedaży, a ponieważ nie posiadam innych przedmiotów na sprzedaż naprawdę wartych wystawiania - chcę poćwiczyc na tym co jest. Kto wie kiedy następnym razem będzie taka okazja.
Natomiast jest mi b. miło, że zaproponowałeś pomoc - raz jeszcze dzięki!!!
  
 
heghem... to za ile te altusy?
...i wracamy do tematu.
  
 
Zapomniałem o linku do mojego nowego nabytku: Łada Samara II

Góralu czekaj na priva
  
 
nie ma za co
Góral nie wiesz co to PM
napisz Piotrku jaki aparat.... proszę
  
 
Hahaha,fajna ta samarka
pzdr Grzesiek
p.s. Na ten sam kolor będziesz lakierował co jest cyz może jakiś metalic?
  
 
jak by co to został mi litr bazy z mojej nivki tanio sprzedam
  
 
Super samarka))
Ja bym na te zadrapania na dachu nie zwracał uwagi, w końcu na tym sie nie jeździ ))Naprawdę - to rzadki okaz)

  
 
Noo Kacper w takim litrze jakbym ją zanurzył - to "mucha nie siada". Potem powkładać bebechy i jazda.
A jakbym z drutu aluminiowego jeszcze orurowanie zrobił - to by z Twoją Nivką na przyszłym zlocie w cuglach wygrała!!!
  
 
pewnie pisze się na wykonanie orurowania do tego modelu
  
 
coś dla Piotr_Kraków : www.allegro.pl/show_item.php?item=13758413


[ wiadomość edytowana przez: Konriii dnia 2003-06-09 23:09:05 ]
  
 
Już licytuję, dzięki Konrad!!!
Tyle, że trochę obawiam sie tych dwóch pokrzywionych felg....
Jak cena mnie nie rozłoży to będę uśmiechał się do klubowiczów z Łodzi, żeby któryś obejrzał sprzęt przed wysłaniem.....
  
 
jeszcze tylko 16 minut .... Piotruś trzymam kciuki
  
 
No i nie kupił
Ja bym w sumie wolał 14 calowe
Pzdr Grzesiek
  
 
ALE MNIE KOLO ZROBIŁ BEZ MYDŁA!!!
W 2 MINUTY PRZD KOŃCEM WPADŁ I PRZELICYTOWAŁ NO TO JA 20pln DO PRZODU I PATRZĘ A TU MINUTA... ZANIM OTWARŁA SIĘ STRONA I ZOBACZYŁEM, ŻE MAŁO 20SEK, NO TO WALĘ KOLEJNE 20 PLN I CZEKAM... ZANIM SIĘ....... CZAS MINĄŁ KOLO MNIE ZROBIŁ NA 5 PLN
FUCK, FUCK, FUCK
  
 
JA też , ale dokładnie takie same ))
Ostatnio widziałem je na dwóch autach(oprócz mojego: Fiat X1/9(taki mały spider) i na LAdzie 2107. Wyglądają (jak dla mnie) - kultowo.Oczywiście nie mówię o mojej samarce , bo myślę ,ze jeszcze lepiej bedą pasować do 2102))
Paweł
  
 
Zobaczcie na te felgi:
Felgi alu
pzdr

[ wiadomość edytowana przez: Grzesiek_Bialystok dnia 2003-06-11 00:00:40 ]
  
 
Dzięki Grzesiu!
Ale to nie to....... rok czekałem....
Wysłałem sprzedającemu mail'a, żeby dał znać jakby transakcja nie wyszła...
a do tego draba (kawał cwaniaka - ale sprytny był!) napisałem, że jak chce je wystawić (niektórzy z tego żyją) jeszcze raz niech napisze...

Idę zapalić drugiego......
  
 
Te OZ to moje marzenie, ale jak podliczylismy z grzesiem 1000 zl na nie to bedzie mało Dystanse, sruby, zeby mi nie ukradli, opony) moze kiedys....
  
 
Kolo który wylicytował "moje" felgi zakłada je na trabanta...
Odpisał, że jak mu nie spasują - to da znać...
Znaczy się równy gość....
Warszawiak
(pozdrowienia dla kolegów ze Stolicy)
  
 
Panowie, może ktoś mi powie co to jest za patent na Allegro, że po "wylicytowaniu" najwyższą ofertą konkurencji (teoretycznie) i ujrzeniu napisu:" do końca aukcji zostało 0 minut" - poczym "odświeżeniu widoku" i upewnieniu się, że to "koniec"(?) napis j.w. nagle okazuje sie, że ktoś mnie przelicytował - czyli wysyłał ofertę, gdy był już wyświetlony powyższy napis !!!
Wczoraj tak przewaliłem felgi, adziś moja Kasia książkę...
Nauczony doświadczeniem kazałem jej przebić własną ofertę o kwotę X, tak zrobiła - gdy skończyła została 1 min. - było extra, aż tu nagle taka sama sytuacja jak u mnie - niby 0 minut - a jednak ktoś ją przelicytował!!!
ZDRADŹCIE MI TĄ SŁODKĄ TAJEMNICĘ!!!