Cuda z allegro - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
odlotowy moskwicz

sam kiedyś o takim marzyłem ...niestety miałem coś troche innego, taki ala gokart
Moskwicz to był kozak
  
 
A ja mialem wlasnie takiego, tylko ze zielony byl
to byly czasy...
  
 
ja też maiłem w kolorze grenn i chyba przez to wszyskie pojazdy jakie miałem były i są w tym kolorku
  
 
a ja mialem wołge na ktorej sie siadalo i trzeba bylo odpychac sie nogami wypas byla
  
 
dżizus - toż to był mój pierwszy samochód (zielony) - co ja z nim nie robiłem (strasznie chciałem żeby miał dach i żeby można było w nim w deszcz jeździć...) - stąd moja obecna niechęć do kabrioletów
  
 
Ja tez takiego mialem rocznik 73 w kolorze niebieskim (limitowana wersja ) wychowala sie na nim cala meska czesc rodziny poczawszy od mojej osoby. Polecial do smietnika jakies 15 lat temu, teraz to bym na nim kase zarobil bo przeciez to zabytek, bo skonczylby w tym roku 32 lata
  
 
to jest ogloszenie felg KLIKAC

napisalem emaila do tego typa o tresci :z tymi felami to zes koles wyskoczyl z cena nowcyh 2400 zl dobre sobie za 15 cali i taka cena. a piszesz ze firmowe sa czyli jakie????????? opony jakie??? sa na felgach. Mowisz ze smigales na nich miesiac i co juz zdarzyles ja przytrzec? a ten tekst z najnowszym wzorem 2004 roku to z kad zes facet wyrwal? bardzo modne hahahhaha. Ale niektorzy na allegro to maja fantazje w reklamowaniu swojego towaru

i uzyskalem odpowiedz :

Reklama dzwignią handlu, przepraktykowałem to już
  
 
no ale sporo ludzie za nie chca dac widzac ze poobdzierane dosyc zdrowo sa...
  
 
jakiś desperat daje 1000!! ...albo napierdzielony albo podstawiony !...Bartek masz rację, ten gościu to jakiś oszołom ....z księżyca spadł z tą ceną...i stan felg daleki od wzorowego ...bleeee
  
 
znajdzie sie ktos na to cacko za 100 zlociszy? prawdziwa okazja.
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=41086009
  
 
123 kuce - niezle
123
  
 
no hehe szczególnie te 123KM kurca toż to oblatywacz MAćkaGT i to seryjnie....
  
 
A w dodatku to jet 1.5.
Moze jakąś lepszą zworke ma na kompie.
  
 
tak to jest jak sie brief po pijaku przepisuje
  
 
Cytat:
2005-02-02 06:35:07, A-M pisze:
123 kuce - niezle 123


Ja z nim nie startuję

  
 
czy byly 1,8 w wersji GLX ??

1,8 GLX
  
 
Cytat:
2005-02-05 06:33:01, A-M pisze:
czy byly 1,8 w wersji GLX ?? 1,8 GLX



A gdzie on napisal, ze to jest 1,8 bo tak szukam, szukam i znalezc nie moge

On ma pokrowce na fotelach, czy co, bo leza pieknie No i jaki podlokietnik sobie strzelil
  
 
teraz to i ja nie moge
  
 
w opisie jest 1800 , a na fotkach widać GLX
  
 
Cytat:
2005-02-06 02:36:44, Tomek-Mydlowski pisze:
w opisie jest 1800 , a na fotkach widać GLX



Nieee no. Gdzie Przeczytalem kazde slowo jeszce raz i nie znalazlem Moze chodzi wam o przebieg, bo jak na pojemnosc, to troche za duzo