Polonez Caro 1,6 GLI Orciari i BMW - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no i kolejna fotorelacja:

tablica rejestracyjna wielkosci talbicu US-tloczona,przydymione delikatne gory lamp oraz czarny macik na calej szerokosci klapy.

ogolny widok z boczku

tu juz obszyta kanapka z tylu-wyglada naprawde zacnie

ogolny rzut na wnetrze

voltomierz-przydaje sie w ciezkich warunkach ciaglego poboru pradu

i taki tam rzut z boku gdzie widac delikatna glebe autka
to chyba tyle-podziwiajcie
pozdrawiam
  
 
o zesz k**** ja p**** ale jazda plus za tyl miod gleba zawsze mi sie podobala ale fotele bomba kolor podeszedl by do mojego hehe ale u Ciebie tez robi wrazenie skora fura i komora nonono pod wrazeniem jestem ciekaw finansow wydanych na fotele...zdradzisz?
  
 
po znajomosci-480zl razem z materialem-taniocha!!
  
 
Tylna klapa z czarnym bardzo ładnie wygląda.
  
 
teraz wygląda jak bandyta jak dla mnie bomba Krupek jeszcze silnik i będzie wypas na maxa
  
 
Czy z tą rejestracją jeździsz na codzień?
  
 
tak
  
 
eee... to Ty chyba musisz mieć znajomości w komendzie

A tak na poważnie, jak taka jazda z dorabianą tablicą, bez naklejki hologramowej, jest traktowana przez niebieskich? Czy nie grożą za to jakieś poważniejsze konsekwencje?
  
 
no wiec foty z moimi nowymi "starymi"felgamijak juz kiedys wspominalem 8x15 et 15-przy okazji poszerzone blotniki o jakies 3 cm-nie widac moze ,ale poszerzka jest
foty:




i na koniec swiatełka i zaroweczki inside

nie patrzcie tylko na profil opony-niedlugo sie zmienia na mniejszy-poprostu takie byly jak wzialem je do autka
pozdrawiam
  
 
A'propos.... Ile masz tych kompltów kół, bo zmieniasz je co chwilę w poldku jak rękawiczki....
  
 
ja mam zawsze jeden kompletalbo sprzedaje,albo zamieniam-jak mi wyjdzie
  
 
kozacki, tylko, jak powiedziałeś, oponki niższe i jak dla mnie najlepsza jak narazie opcja
  
 



moj nowy nabytek-polonez zostal sprzedany


[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-08-20 00:30:53 ]
[ powód edycji: Foty się teraz mniejsze wyświetlają. :) ]
  
 
jaki silnik? 2.5?
i jak sie jezdzi?
  
 
gratuluję - ładna
  
 
No niestety tej linii co Polonez to ona nie ma... Poprzednie serie były bez porównania ładniejsze.
  
 
Ta też jest ładna a co ważne ma to auto klasyczny układ napędowy
  
 
nie bylo mnie tu jakis czas po zmianie autka-temat pewnie nieodpowiedni,no ale...tak sie przedstawia autko po moich modyfikacjach po okolo pol roku




i jak??w dobra strone poszedlem??
  
 
Stare fele ladniejsze, tylne lampy bialo czerwone tez lepiej sie prezentowaly bo sie odcinaly od czarnego lakieru - te obecne giną. Rekinia pletwa nie pasuje.
Namiost zderzak z halogenami wyglada lepiej. Jezeli przednie klosze nie maja engel eyes warto zamontowac
  
 
Cytat:
2008-02-25 22:55:51, Krupek pisze:
nie bylo mnie tu jakis czas po zmianie autka-temat pewnie nieodpowiedni,no ale...tak sie przedstawia autko po moich modyfikacjach po okolo pol roku (fotki ciach) i jak??w dobra strone poszedlem??



Na moje oko to absolutnie wyjatkowe autko zamieniłeś na coś całkowicie niewyróżniającego się z tłumu takich samych... Ono jest tak bardzo bez wyrazu, że się dłuższy czas musiałem przyglądać co zmieniłeś... Jak dla mnie to wygląda nadal tak samo.