Allegro i inne - Strona 75

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-01-03 15:46:41, zdunekm pisze:
jakbys zgadl po napisaniu posta wszedlem na mobile.de zanzacyzlem klimatronik i wyswietlilo mi nawet z 1/95 a co do nowego grilla to niektore znlazlem powyzej 9/96 np. 10 czy 11/96 i nie mialy jeszcze stary typ, wiec chyba montowali to co mieli na stanie, ale juz od 97 wszystkie maja nowy [ wiadomość edytowana przez: zdunekm dnia 2006-01-03 15:57:31 ]




a ja ci powiem olej to ;] jak ktos z nas bedzie chcial kupowac fure to wtedy bedziemy sie zastanawiac na danym egzemplarzem co ma oryginalne a co nie bo jak narazie to szkoda czasu i zaprzatania sobie glowy takimi pierdolami i gdybaniami
  
 
Tak sobie siedze i czytam...
Jak na moje to wszystko mozna sobie przelozyc.
Ze grill jest inny/nowszy to nie znaczy ze byla bita.
Moze komus sie taki akurat podoba i zalozyl sobie.
Ja mam kumpla co ma E36 compakt z 94r i ma nowy gril (sam zakladal) i lampy z ringami i zespolone z kierunkiem (tez sam) i co tak teraz ktos to zabaczy to od razu ma mowic ze bita byla?

Prosze Was...
Moja byla bita z przodu a ma stary grill... no fakt maska wszystko zdradza ze cos bylo z nia robione
Mi sie maska podoba i moj znajomy jak to zobaczyl to tez w tym compakcie sobie tak zrobil a jego nie byl nawet stukniety.
Ale ogolnie temat mi sie podoba
Pozdroo
  
 
Mam takie pytanko w ktorym roku definitywnie zakonczono produkcje e36 ?? bo znalazlem takie CUŚ i mam wielka watpliwosc czy to rzeczwiscie prawdziwa data produkcji tego modelu, moze to wesja individual gdzies przechowana ale patrzac na foty widac ze ma manualnie regulowane siedzenia i ma tez zwykly zegarek zamiasr komputera. dziwne to .
  
 
Jakies pierdoły wypisuje 2.0 były do 11.98 według realoem
  
 
Cytat:
2006-01-23 00:18:20, zdunekm pisze:
Mam takie pytanko w ktorym roku definitywnie zakonczono produkcje e36 ?? bo znalazlem takie CUŚ i mam wielka watpliwosc czy to rzeczwiscie prawdziwa data produkcji tego modelu, moze to wesja individual gdzies przechowana ale patrzac na foty widac ze ma manualnie regulowane siedzenia i ma tez zwykly zegarek zamiasr komputera. dziwne to .



niemozliwe ze to 2001 rocznik...

a individual wcale nie znaczy ze musi miec pelne wyposazenie...
  
 
Tak wlasnie koles chyba zle wpisal date bo niemozliwe ze w 2001 jeszcze e36 tlukli. ale to lub to potwierdza ze produkcje e36 definitywnie zakonczono w maju lub czerwcu 2000 roku. to mogly byc ostatnie wypusty, dostepne juz tylko na zamowienie jesli ktos chcial jeszcze zakupic serie e36 w tym przypadku cabrio.
  
 
To tez są 2.0... a E36 robili do 05.99 ale nie w 2.0 wiec bzdury chyba ze to jest data pierwszej rejestracji to by duzo tłumaczyło a z tego co wiem to BJ to rocznik auta..
  
 
jedynie compacty e36 szly do 2000...

a reszta do 98/99

2000 to moze byc rzeczywiscie data pierwszej rejestracji, zreszta to malo istotne!!!
  
 
Cytat:
2006-01-23 13:49:19, tolo84 pisze:
, zreszta to malo istotne!!!



hehehhe nie irytuj sie Tolo hehe zawsze to jakis sposób na zabicie czasu i pogadanie z ciekawymi ludzmi
  
 
Cytat:
2006-01-23 13:49:19, tolo84 pisze:
jedynie compacty e36 szly do 2000... a reszta do 98/99 2000 to moze byc rzeczywiscie data pierwszej rejestracji, zreszta to malo istotne!!!




compacty i kabrio byly produkowane do 2000r. no i chyba e-36 kombi bo e-46sedan to juz od 98r.

pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2006-01-25 20:11:48, Sztula pisze:
compacty i kabrio byly produkowane do 2000r. no i chyba e-36 kombi bo e-46sedan to juz od 98r. pozdrawiam.




nie, cabrio i touringi nie byly... tylko compact byl do 2000


[ wiadomość edytowana przez: tolo84 dnia 2006-01-25 21:01:33 ]
  
 
co powiecie na ta przerobke ?? http://www.cardomain.com/ride/481432/2
  
 
Witam, może nie na temat ale potrzebuję pilnie pomocy. Czy posiadał ktoś z was Opla Corse B ?? Padły mi żaróweczki podświetlania środkowej konsolety (tam gdzie regulacja nawiewów). Próbowałem to rozebrać i nie mogę. znalazłem na dole śrubki pod zaślepką od regulacji nawiewu zew. wew., ale do górnych śrubek nie mogę się do nich dostać.

Wyrwałem już na siłę ten zegarek i wiem że są tam 2 śrubki. Wygląda jak by były pod kratkami nawiewów, ale nie mogę ich wyciągnąć !!
  
 
Co ma zarówczeka do tematu "allegro i inne" i to jeszcze do corsy :/
  
 
do allegro nie ma nic, raczej do tego "i inne".
Nie chciało mi się na forum opla logować więc tutaj piszę
  
 
i inne znaczy ->abay, mobile.de itp.... hehe

Raczej marne sznse ze ktos bedzie wiedział...
  
 
ktos chetny na ten jakze piekny zderzaczek ?
ZDERZAK

  
 
sory ze tak pozno to zauwazylem ale tez zderzak koajrzy mi sie z jakims pokemonem co mial takie grube policzki;Palbo z chomikiem... sam juz niewiem;P
  
 
a co sądzicie o tym cacku? M5
  
 
Najpiękniejszy model BMW to jest to:

BMW 628 CSiA

Co o tym sądzicie?