Polonez Caro 1,6 GLI Orciari i BMW - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ładny wydech
  
 
??
  
 
Cytat:
2008-02-26 00:06:48, Koot pisze:
Na moje oko to absolutnie wyjatkowe autko zamieniłeś na coś całkowicie niewyróżniającego się z tłumu takich samych... Ono jest tak bardzo bez wyrazu, że się dłuższy czas musiałem przyglądać co zmieniłeś... Jak dla mnie to wygląda nadal tak samo.



Koot co ty opowiadasz za farmazony, stare "piątki" to naprawdę fajne i ładne auta, fakt że poldka też miał ładnego...
No i przychylam sie do tego co napisał Road-zmiany ciut poszły w złym kierunku
  
 
Stare "piątki" owszem, ale te jeszcze starsze. To auto to ma taki miałki wygląd, że szukając opisanych zmian czułem się jak bym rozwiązywał "porównaj dwa obrazki i znajdź róznice".
  
 
bo ja sie "rozwijam" w przeciwienstwie co do niektorych-tego samochodu nie trzeba robic "mocno"zeby dobrze wygladal.Jesli doszukiwales sie tony szpachli i body kitow to sorry..a miałkie to sa Twoje poldki ktore skladasz przez kilka lat i nic z tego nie ma...
  
 
Nie szukałem ton szpachli i kitów. Po prostu zauważyłem, że odkąd o kształcie nadwozia decyduje szef marketingu na spółkę z księgowym (a nie konstruktor), a linię auta tworzy grupa ludzi przekształcając bryły na komputerze, a nie pojedyńczy człowiek rysując kształt pod wpływem natchnienia większość samochodów na świecie ma kształŧ wzbudzający potencjalnie jak najmniejsze kontrowersje czyli zwyczajnie bez zaznaczonego charakteru. (Za to ryzyko, że się nie sprzedadzą jest mniejsze) . W starych autach jeden spoiler potrafił sprawić, że auto wyglądało na sportowe, w nowych niemal nie zmienia wyglądu. To BMW ze spoilerem czy bez, z reflektorami pod zderzakiem czy też ich nie posiadając - dla mnie wygląda dokładnie tak samo.
Cytat:
2008-02-26 23:55:51, Krupek pisze:
bo ja sie "rozwijam" w przeciwienstwie co do niektorych-


A tego fragmentu nie zrozumiałem...

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-02-27 00:20:52 ]
  
 
tyle ze modelm e34 wyszedl w drugiej polowie lat 80 wiec tu zaden maretingowiec nie wchodzil w gre,a auto ma klasyczna linie nadwozia
  
 
Epoka "marketningowa" miała swój początek właśnie pod koniec lat 80-tych i na przełomie 80/90.
  
 
Ten model zdaje się jest od `85
  
 
Nie - od 88 roku. Przedtem były takie z reflektorami o różnej średnicy, Jak się porówna wygląd to widać zupełnie inny styl projektowania: - nadwozie z małej ilości dużych kawałḱów blach, kształt zaoblony, płytkie przetłoczenia, opadająca maska, ograniczona do minumum ilość chromu, charakterystycznie wznosząca się linia nadwozia i zderzaki połączone z tym kawałkiem pod spodem.
  
 
to pewnie dorzuce oliwy do ognia:







to jest tak z grrubsza
  
 
Tak patrzę na pług (fota 1) i się zastanawiam, jak przez progi zwalniające przefruwasz ?
  
 
Z obniżonym zawieszeniem, masywniejszymi felgami i innym wydechem to auto wygląda zdecydowanie ładniej. Chociaż też się zastanawiam nad tym co Leon.
  
 
powoli,boczkiem boczkiem jakos idzie
  
 
Ładny ten Polonez Caro 1,6 GLI Orciari - rocznik 1996
  
 
Cytat:
2008-10-22 01:23:06, Krupek pisze:
powoli,boczkiem boczkiem jakos idzie



Na ostatniej wystawie w Muzeum na Węglowej wystawiała się Politechnika Białostocka Wydział Mechaniczny i opiekun Pan (nazwiska nie wspomnę) doktor wspominał niejakiego Krupka który za wszelką cenę "ulepszał" swojego Fiata 125p którego dostał od swojego dziadka......
A Krupek nie tylko "ulepszał" Fiata, potem "ulepszał" Poloneza, a teraz "ulepsza" BMW. Czyli ten sam ciagle bujajacy w obłokach ulepszania motoryzacji - Krupek.......

Boczkiem, boczkiem - jakoś leci
  
 
Świetna jest Przynajmniej z wyglądu (:
  
 
Cytat:
2008-10-22 13:57:11, sem pisze:
Świetna jest Przynajmniej z wyglądu (:



nawet z wyglądu nie jest świetna

a tym bardziej na nasze równe jak blat stołu drogi
  
 
Nadal bardzo ładna piątka
Ale gdzie jest jedna z wycieraczek nie mów tylko że zostawiłes jedną
  
 
Cytat:
2008-10-24 17:54:12, PUTEKM pisze:
nawet z wyglądu nie jest świetna a tym bardziej na nasze równe jak blat stołu drogi


a co??przez to ze sa dupiaste drogi to samochod jest brzydki??