Tu się witamy ! Nowi klubowicze :) - Strona 84

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witamy
  
 
Żółto Dziób :Siemandereczko [!]
  
 
A ja Was witam jako Klubowy Weteran!
Mifinko, kiedy to się stało? I "za co"?
Oczywiście tak na poważnie, to dziękuję.
  
 
Witam serdecznie. W najbliższym czasie planuję kupić Espero. Rejestracja na tym forum ma mi w tym pomóc. Pozdrawiam!
  
 
witam wszystkich posiadam dwa pojazdy główny samochodzik to Jetta mk1 80r a moim dupowozem jest Espero 1.8 CD 99r. pozdrawiam wszystkich
  
 
Witam wszystkich serdecznie!
  
 
kruca banda ..3 tygodnie ..i trzech nowych...fiu fiuuu

Witamy Panowie



(ciekaw jestem ile czasu uda się Wam tu wytrwać )
  
 
Witam wszystkich
Od niedawna jestem posiadaczem espero 2.0 od sylwestra
Kupno jego już chodziło za mną troszkę czasu i zastanawiałem się czy nie kupić następnej viki ale akurat trafiło się autko z 95 składane w korei więc się skusiłem.
Na potomka Ascony zresztą moje ulubionej
I od razu zamierzam coś w nim porobić żeby szybciej latał jak autko rodzinne.
Ogólnie posiadałem kilka opli Ascona i Vectra (raz nawet eskorta)
Teraz na stanie mam Ascone C 2d z 83r z dłubanym silnikiem 2.0.
  
 
Witam!
Do posiadaczy Espero dołączyłem już jakieś 6 miesięcy temu od początku ciekawił mnie adres który widnieje na mojej klapie i postanowiłem to sprawdzić i tak tu trafiłem.
Pozdrawiam lott29
  
 
Witamy, witamy
  
 
Witam jestem od niedawna w posiadaniu prawka jak i mojego pierwszego autka Espero o klubie dowiedziałem się niedawno i postanowiłem przystąpić jak na posiadacza Daewoo Espero
  
 
Witamy.
  
 
siemka wszystkim nowym
  
 
Dzień Dobry Po Latach Nieobecności...
  
 
Cytat:
2012-09-07 15:44:17, piotr_ek pisze:
Dzień Dobry Po Latach Nieobecności...

co tam w zaświatach

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
witam również
  
 
Piotr'ek, ukłon do samej ziemi!
  
 
A no rzuciłem robotę w Krakowie, otworzyłem firmę i tak się bujam. Złomguna dalej jeździ, bo ciężarowa jest!
  
 
Witaj Piotrze, smutno tu było bez Ciebie.

Z nudów już przeniosłem się na forum złomgumy, ale tam jest zbyt formalnie. Nawet straszyli mnie ostatnio bananem za słowo KUTAS
  
 
Na forum złomguny byłem ostatnio ze 2 lata temu, banów tam też ze 3 zaliczyłem - wszystkie za to, że posiadałem własne zdanie w niektórych tematach

A teraz się zareklamuję: www.peentech.pl